Pánská funkční trička s dlouhým rukávem

Zde najdete:

  • pánská funkční trička dlouhý rukáv s klasickým nebo "V" výstřihem, popřípadě se stojáčkem z materiálů SmartAg, SilverTech, Bamboo Ultra, Bamboo Light, Bamboo Heavy a Thermo
Filtrovat podle ceny
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 74 produktů

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

tímto reagujeme na nařízení vlády o omezení provozu v souvislosti se zabráněním šíření epidemie korona viru. Expedice objednávek z e-shopu probíhá normálním způsobem, ale na žádost PPL přepravy jsme prozatím zastavili možnost platby dobírkou a možnost zaslání zásilky na Parcelshopy. Tyto hlásí do odvolání omezení provozu a výdejní místa zásilky vůbec nepřijímají a ani nevydávají.
Dále jsme se jako spousta dalších firem rozhodli operativně pozměnit výrobu a přednostně vyrábíme látkové roušky pro nemocnice, kterých je zoufalý nedostatek. Z tohoto důvodu se dodací lhůta v těchto dnech mírně prodlouží. Suma sumárum jsme od vyhlášení stavu nouze vyrobili a darovali cca 3 500 kusů.

 700 ks Fakultní nemocnice Hradec Králové + medici Univerzity Karlovy HK
 200 ks Ústav hematologie a krevní trasfuze Praha
 cca 100 ks nemocnice Litomyšl, oddělení Chirurgie
 cca 900 ks nemocnice Nové Město na Moravě a Česká katolická charita - Charitní domov Moravec
 nespočítaně kusů rozdáno místním potřebným

Přejeme pevné nervy všem, co musí pracovat s minimem základního zdravotnického materiálu, který si ve většině případů po odsloužené dvanáctce ještě večer sami vyrábí doma na koleně a chceme Vás tímto naši milí zákazníci poprosit o respektování toho, že tyto látkové roušky šijeme jen a pouze jako dar pro ty, kteří je nejvíc potřebují. Vy ostatní vždycky můžete použít jakoukoli alternativu, obyčejným šátkem počínaje a vlastnoručně vyrobeným vymazleným modelem konče. Zdravotníci tohle nemohou... Už jen z důvodu sterilizace v nemocničních podmínkách.

Za tyto neplánované komplikace se velmi omlouváme a všem děkujeme
za pochopení. Váš suspect animal team