Informace o materiálu Bamboo Thermo

Složení materiálu: 45 % Bambus, 45 % bavlna, 10 % elastan

Gramáž: 350 g/m2

Doplňkový materiál: 100 % polyester

Bambusové oblečení Bamboo Thermo má z námi nabízených materiálů nejvyšší gramáž. S hustotou materiálu 350 g/m2  je z naší nabídky „nejtěžší“, zjednodušeně to znamená nejteplejší. I materiál Bamboo Thermo má schopnost vysoké absorpce potu a umí ho následně od pokožky i odvést a má i všechny další vynikající vlastnosti bambusového vlákna. Je tvarově i barevně stálý, nenáročný na údržbu. Ve spojení s termoregulační schopností bambusového vlákna se jedná o funkční oblečení ve kterém budete i v nejnáročnějších klimatických podmínkách v suchu a teple. Sportovní oblečení z bambusového vlákna Bamboo Thermo s obsahem přírodní antibakteriální složky Bamboo kun lze nosit samostatně, a to i v chladném podzimním či zimním počasí, v extrémních podmínkách je možná kombinace s termoprádlem s nižšími gramážemi.

  • Bamboo Thermo je s gramáží 350 g/m2 nejteplejším materiálem z naší nabídky
  • materiál s finální úpravou vnitřní / rubové strany takzvaným počesáním
  • termoprádlo ideální do chladného podzimního nebo běžného zimního počasí jako jediná první vrstva
  • v zimě pro váš komfort Bamboo Thermo můžete kombinovat s našimi bambusovými materiály s nižší gramáž

Jak vrstvit funkční oblečení Bamboo Thermo?

Už nikdy vám nebude zima. S naším termoprádlem z materiálu Bamboo Thermo budete vždy v teple a suchu. Základem pro jeho výrobu je materiál Bamboo Heavy, finální úpravou vnitřní strany takzvaným počesáním se pak ještě znásobila přirozená termoregulační schopnost bambusového vlákna. Náš nejteplejší materiál s hustotou 350 g/m2  je ideální jako první a jediná vrstva v chladném podzimním nebo zimním počasí. V extrémních podmínkách doporučujeme Bamboo Thermo použít jako druhou vrstvu a kombinovat s materiály nižších gramáží. Pokud si nejste úplně jistí jak naše bambusové funkční oblečení vrstvit, připravili jsme pro vás pro snazší orientaci a výběr srovnávací tabulku, kde jsou přehledně uvedeny rozdíly a specifikace funkčního bambusového prádla. Dokážeme vám také poradit s možnými kombinacemi našich bambusových materiálů.

  •  funkční prádlo Bamboo Thermo je lehké a velmi teplé, pro podzimní i zimní období jej lze obléci samostatně
  •  v chladném zimním počasí použijte Bamboo Thermo jako druhou vrstvu, první vrstvou budou materiály s nižší gramáží Bamboo Ultra nebo Bamboo Light

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma