Výměna velikosti

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ POTŘEBUJI VYMĚNIT VELIKOST ZA JINOU

Výměna velikosti není žádný problém a je standartní součástí naší práce. Stačí zboží na výměnu zabalit a poslat k nám balíkem BEZ DOBÍRKY na adresu provozovny: 

suspect animal s.r.o.,
Kladoruby 79,
Letovice 67961

pro PPL a Zásilkovnu pak budete potřebovat i následující:
tel: 608 847 767
mail: objednavky@motopradlo.cz

Pro snadnější komunikaci je NUTNÉ přiložit ke zboží reklamační formulář, který najdete buď v příloze mailu se zaslanou fakturou ke zboží a nebo si ho můžete stáhnout zde. Nejpozději do cca 10ti pracovních dnů Vám pošleme velikost novou. Samozřejmě se snažíme výměnu odeslat co nejdříve. Ale tak jako vaši objednávku, tak i výměnu za jinou velikost pro vás musíme ušít a na to je stejně jako u klasické objednávky, potřeba určitý čas. A protože i výměna jde přes dílnu - musíme ji ušít, tak není problém Vám u nového kusu udělat i zakázkové úpravy na míruNáklady na dopravu zboží na výměnu pak hradí odběratel, náklady na poslání výměny zpět k Vám hradíme my/dodavatel. 

K odeslání balíčku kromě klasickou Českou poštou (zde ideáně odeslat aspoň jako doporučené psaní) doporučujeme s ohledem na nižší cenu odeslání využít spíše široké sítě výdejních míst PPL, takzvaných Parcel Shopů. Popřípadě výdejních míst Zásilkovny. U obojího je pak automaticky možné sledovat kde se právě vaše zásilka nachází, popřípadě zda už byla doručena k nám na firmu.

Balíčky na výměnu nebo vrácení zboží pak do systému přijímáme 1x týdně, většinou ve čtvrtek nebo v pátek. Důvodem je vykrývání přijatých objednávek, které poměrně "ostře" řešíme do středy a tedy na výměny je pak prostor právě ke konci pracovního týdne. V případě, že chcete výměnu z nějakého důvodu uspíšit, je potřeba se na tomto domluvit telefonicky - 608 8047 767 - pokud to bude aspoň trošku technicky proveditené, budeme se vám snažit maximálně vyhovět.

Občas se může stát, že nám tady zazlobí virtuální šotek a automatický mail s informací o přijetí výměny/reklamace vám spadne do složky newsletteru či nevyžádané pošty a nebo zůstane viset někde v meziprostoru a vůbec vám nedorazí. Tyhle věci "mezi nebem a zemí" se stávají a ovlivnit je nijak nedokážeme, každopádně pokud byl váš balíček podle sledovacího čísla zásilky na firmu doručený, tak je výměna v běhu a nemusíte se bát, že by jsme na vás zapomněli ;)

Víc o naší práci pak zjistíte na stránce o nás. 

Váš tým suspect animal

Provozovatel e-shopu:
suspect animal s.r.o.
Kladoruby 79
679 61 Letovice
IČ: 29207908, DIČ: CZ29207908
č.ú.: 2702131768/2010, Fio banka, a.s.

účet pro platby v eur: 2702131805/2010 EUR účet
IBAN: CZ97 2010 0000 0027 0213 1805 EUR účet
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

registrace: společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 65731