Informace o materiálu Bamboo Light New

Složení materiálu:  96 % bambus, 4 % elastan, se změkčující úpravou jemným pobroušením, takzvaným SKIN PEACH EFFECT, tedy efektem broskvové kůže.

Gramáž: 210g/m2

Funkční oblečení z materiálu Bamboo Light New s gramáží 210g/m2 je zlatým středem mezi námi nabízenými bambusovými textiliemi. Jedná se o lehký, jemný, tvarově i barevně stálý materiál nenáročný na údržbu. Oproti původnímu materiálu Bamboo Light má Light New navíc speciální změkčujíví úpravu, tzv sametový omak. To znamená, že je vzhledem i při dotyku velmi podobný jemnému povrchu broskve. Zajistí vám celoročně tepelný komfort. Funkční prádlo s bambusovým vláknem v létě pokožku chladí a v zimě příjemně hřeje. A nejen to, bambusové vlákno Bamboo Light má jako všechny naše výrobky skvělou absorpční schopnost a pot umí od vaší pokožky následně i odvést. Sportovní oblečení z bambusového vlákna Bamboo Light s obsahem přírodní antibakteriální složky Bamboo kun lze nosit celoročně, je vhodné pro univerzální použití.

  • Bamboo Light New je materiál z bambusového vlákna se střední gramáží 210g/m2
  • změkčující úprava formou jemného pobroušení SKIN PEACH EFFECT, tzv. efekt broskvové kůže
  • funkční oblečení Bamboo Light New je lehké, tvarově i barevně stálé a nenáročné na údržbu
  • termoprádlo Bamboo Light New je univerzální a celoročně použitelné
  • vhodné také ke kombinování s našimi výrobky s nižší i vyšší gramáží

Jak vrstvit funkční prádlo Bamboo Light New s našimi dalšími výrobky?

Zásadní u vrstvení je vaše individuální schopnost termoregulace, jak jste zimomřiví, nakolik se zahřejete při procházce nebo sportu. Je důležité podle toho zvolit správné složení vrstev, abyste se cítili komfortně. A termoprádlo z bambusového vlákna vám pomůže díky svým nenapodobitelným vlastnostem. Oblečení z bambusu Bamboo Light New je celoročně použitelné jako univerzální samostatná vrstva. Pro jaro a podzim je Bamboo Light New skvělé jako druhá vrstva v kombinaci se sportovním oblečením z materiálu Bamboo Ultra. V zimě ho zcela jistě oceníte jako základ vrstvení pro zimní sporty, v chladném období je vhodná kombinace s teplejším Bamboo Heavy nebo Bamboo Thermo - nejteplejším z našich vláken s finální úpravou vnitřní/rubové strany takzvaným počesáním. Kombinujte podle sebe, je důležité, abyste se cítili pohodlně. Pro snazší orientaci jsme pro vás připravili srovnávací tabulku ve které jsme přehledně uvedli rozdíly a specifikace našich bambusových materiálů.

  • funkční prádlo Bamboo Light New je univerzální, vhodné samostatně pro celoroční využití
  • pro jarní a podzimní období lze použít Bamboo Light jako druhou vrstvu, první vrstvou bude jemné termoprádlo z bambusové viskózy Bamboo Ultra s nižší gramáží
  • v chladných obdobích roku doporučujeme sportovní oblečení Bamboo Light jako první vrstvu pod materiály s vyšší gramáží, Bamboo Heavy či Bamboo Thermo

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma