Informace o materiálu Bamboo Light New

Složení materiálu:  96 % bambus, 4 % elastan, se změkčující úpravou jemným pobroušením, takzvaným SKIN PEACH EFFECT, tedy efektem broskvové kůže.

Gramáž: 210g/m2

Funkční oblečení z materiálu Bamboo Light New s gramáží 210g/m2 je zlatým středem mezi námi nabízenými bambusovými textiliemi. Jedná se o lehký, jemný, tvarově i barevně stálý materiál nenáročný na údržbu. Oproti původnímu materiálu Bamboo Light má Light New navíc speciální změkčujíví úpravu, tzv sametový omak. To znamená, že je vzhledem i při dotyku velmi podobný jemnému povrchu broskve. Zajistí vám celoročně tepelný komfort. Funkční prádlo s bambusovým vláknem v létě pokožku chladí a v zimě příjemně hřeje. A nejen to, bambusové vlákno Bamboo Light má jako všechny naše výrobky skvělou absorpční schopnost a pot umí od vaší pokožky následně i odvést. Sportovní oblečení z bambusového vlákna Bamboo Light s obsahem přírodní antibakteriální složky Bamboo kun lze nosit celoročně, je vhodné pro univerzální použití.

  • Bamboo Light New je materiál z bambusového vlákna se střední gramáží 210g/m2
  • změkčující úprava formou jemného pobroušení SKIN PEACH EFFECT, tzv. efekt broskvové kůže
  • funkční oblečení Bamboo Light New je lehké, tvarově i barevně stálé a nenáročné na údržbu
  • termoprádlo Bamboo Light New je univerzální a celoročně použitelné
  • vhodné také ke kombinování s našimi výrobky s nižší i vyšší gramáží

Jak vrstvit funkční prádlo Bamboo Light New s našimi dalšími výrobky?

Zásadní u vrstvení je vaše individuální schopnost termoregulace, jak jste zimomřiví, nakolik se zahřejete při procházce nebo sportu. Je důležité podle toho zvolit správné složení vrstev, abyste se cítili komfortně. A termoprádlo z bambusového vlákna vám pomůže díky svým nenapodobitelným vlastnostem. Oblečení z bambusu Bamboo Light New je celoročně použitelné jako univerzální samostatná vrstva. Pro jaro a podzim je Bamboo Light New skvělé jako druhá vrstva v kombinaci se sportovním oblečením z materiálu Bamboo Ultra. V zimě ho zcela jistě oceníte jako základ vrstvení pro zimní sporty, v chladném období je vhodná kombinace s teplejším Bamboo Heavy nebo Bamboo Thermo - nejteplejším z našich vláken s finální úpravou vnitřní/rubové strany takzvaným počesáním. Kombinujte podle sebe, je důležité, abyste se cítili pohodlně. Pro snazší orientaci jsme pro vás připravili srovnávací tabulku ve které jsme přehledně uvedli rozdíly a specifikace našich bambusových materiálů.

  • funkční prádlo Bamboo Light New je univerzální, vhodné samostatně pro celoroční využití
  • pro jarní a podzimní období lze použít Bamboo Light jako druhou vrstvu, první vrstvou bude jemné termoprádlo z bambusové viskózy Bamboo Ultra s nižší gramáží
  • v chladných obdobích roku doporučujeme sportovní oblečení Bamboo Light jako první vrstvu pod materiály s vyšší gramáží, Bamboo Heavy či Bamboo Thermo

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým