Dámské funkční prádlo

Přejít přímo k produktům

Patříte mezi aktivní ženy, které tráví svůj volný čas sportem a chcete při něm i skvěle vypadat? V této kategorii najdete dámská funkční scampola, trička s krátkým i dlouhým rukávem, trička z kolekce Classic, nebo dokonce dámské funkční spodky či kalhotky

Naše oblečení je vyrobeno z kvalitního přírodního bambusového vlákna, které vás zaujme mnohými výjimečnými vlastnostmi. Prádlo vyniká skvělou termoregulační schopností jak v létě, tak v zimě. Naše oblečení obsahuje přirozenou složku Bamboo Kun, která likviduje bakterie. Vytváří antibakteriální prostředí, a proto je oblečení odolné vůči zápachu i při dlouhodobém nošení. Oblečení je vhodné zejména pro alergiky a atopiky. Hladký povrch nedrážní ani citlivou pokožku.

Už když si na bambusové oblečení sáhnete, zjistíte, že je neobyčejně jemné. Prádlo vyrábíme hned z několika kvalitních materiálů. Nabízíme extrémně lehký a jemný materiál Bamboo Ultra. Dále univerzální materiál Bamboo Light. Nesmí chybět ani hřejivý materiál Bamboo Heavy, který vás ochrání před chladem. A nakonec náš nejteplejší materiál Bamboo Thermo. Všechny naše produkty pochází výhradně z České republiky a pokud nevíte, který materiál je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme s výběrem.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 473 produktů

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma