Dámské funkční prádlo

Přejít přímo k produktům

Patříte mezi aktivní ženy, které tráví svůj volný čas sportem a chcete při něm i skvěle vypadat? V této kategorii najdete dámská funkční scampola, trička s krátkým i dlouhým rukávem, trička z kolekce Classic, nebo dokonce dámské funkční spodky či kalhotky. Jelikož se sportu sami věnujeme, navrhli jsme pro vás speciální kolekci Jógy, která vyniká svým minimalistickým vzhledem.

Naše oblečení je vyrobeno z kvalitního přírodního bambusového vlákna, které vás zaujme mnohými výjimečnými vlastnostmi. Prádlo vyniká skvělou termoregulační schopností jak v létě, tak v zimě. Naše oblečení obsahuje přirozenou složku Bamboo Kun, která likviduje bakterie. Vytváří antibakteriální prostředí, a proto je oblečení odolné vůči zápachu i při dlouhodobém nošení. Oblečení je vhodné zejména pro alergiky a atopiky. Hladký povrch nedrážní ani citlivou pokožku.

Už když si na bambusové oblečení sáhnete, zjistíte, že je neobyčejně jemné. Prádlo vyrábíme hned z několika kvalitních materiálů. Nabízíme extrémně lehký a jemný materiál Bamboo Ultra. Dále univerzální materiál Bamboo Light. Nesmí chybět ani hřejivý materiál Bamboo Heavy, který vás ochrání před chladem. A nakonec náš nejteplejší materiál Bamboo Thermo. Všechny naše produkty pochází výhradně z České republiky a pokud nevíte, který materiál je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme s výběrem.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 431 produktů

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým