Multifunkční šátky

Přejít přímo k produktům

Od začátku letošního roku jsme se stali partnery sportovní výzvy Kolo pro Adama, kdy jsme se zavázali z každého prodaného multifunkčního šátku v roce 2022 darovat 10,- na výrobu speciálních kol pro handicapované děti.

Co je Kolo pro ADAMA?

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům. Chystáme se už na třetí ročník! Budeme rádi, když se k nám v období 23. 7. - 31. 7. 2022 přidáte.

Zapojit se můžete v době výzvy jízdou na kole, během, chůzí nebo také jízdou na in-line a to kdekoliv na světě. A jak se přidat? Úplně jednoduše, mrkni sem!

Pokud rádi sportujete venku nebo podnikáte různé outdoorové aktivity, jako například lyžování, turistiku nebo cyklistiku, jsou pro vás funkční šátky to pravé. Zaručí vám dokonalou ochranu krku a hlavy před zimou, větrem a vlhkem. 

Funkční šátky jsou vyrobené z polyesterového vlákna, který oceníte zejména díky jeho dobré odolnosti vůči oděru, barevné stálosti a rychlé schopnosti odvádět pot od pokožky. Výrobky navrhujeme s atraktivním potiskem, který skvěle doplní váš sportovní i elegantnější outfit. Lze je jednoduše nahradit funkční čelenkou, čepicí nebo i nákrčníkem.

V naší nabídce najdete šátky pro muže, ženy i děti, které mají mnoho způsobů využití. Navrhujeme a šijeme výhradně v Čechách a naše produkty mají dokonce tuzemskou certifikaci.

 

 
Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 51 produktů

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma