Multifunkční šátky

Přejít přímo k produktům

I pro letošní rok zůstáváme partnery sportovní výzvy Kolo pro Adama a stále platí, že jsme se zavázali z každého prodaného multifunkčního šátku v roce 2022 darovat 10,- na výrobu speciálních kol pro handicapované děti.

Co je Kolo pro ADAMA?

Kolo pro ADAMA je charitativní sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům. Chystáme se už na čtvrtý ročník a budeme rádi, když se k nám v období 21. 7. - 30. 7. 2023 přidáte.

Zapojit se můžete v době výzvy jízdou na kole, během, chůzí nebo také jízdou na in-line a to kdekoliv na světě. A jak se přidat? Úplně jednoduše, mrkni sem! 

A letošní rok tato charitativní výzva pořádá i vytrvalostní cyklistický závod Letovická 24hPojďte si vyzkoušet co znamená překročit svůj vlastní stín a posuňte si svoje limity až do stratosféry! Nic moc těžkého pro závoďáka, dost náročné, aby hobík nezapomněl jak kolo občas bolí! Těšíme se na vás na startu a moc rádi vás všechny uvidíme!   

Pokud rádi sportujete venku nebo podnikáte různé outdoorové aktivity, jako například lyžování, turistiku nebo cyklistiku, jsou pro vás funkční šátky to pravé. Zaručí vám dokonalou ochranu krku a hlavy před zimou, větrem a vlhkem. 

Funkční šátky jsou vyrobené z polyesterového vlákna, který oceníte zejména díky jeho dobré odolnosti vůči oděru, barevné stálosti a rychlé schopnosti odvádět pot od pokožky. Výrobky navrhujeme s atraktivním potiskem, který skvěle doplní váš sportovní i elegantnější outfit. Lze je jednoduše nahradit funkční čelenkou, čepicí nebo i nákrčníkem.

V naší nabídce najdete šátky pro muže, ženy i děti, které mají mnoho způsobů využití. Navrhujeme a šijeme výhradně v Čechách a naše produkty mají dokonce tuzemskou certifikaci.

 

 
Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 59 produktů

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma