Bonusový program

Náš bonusový program ...protože jsme rádi, že jste si udělali radost právě u nás ;)

  • Při objednávce nad 1500,- po odečtení poštovného je u nás doprava zdarma.
  • Ke každé vyexpedované objednávce posíláme elektronicky spolu s vystaveným dokladem 10% slevový kupon na případnou další objednávku.
  • K objednávkám v hodnotě nad 2 000,-  přikládáme dárek dle momentálních skladových zásob - právě teď rozdáváme lehoučké černé multifunkční šátky
  • K objednávkám v hodnotě nad 3 000,-  pak přikládáme jako poděkování dámskou čepici Houmlesku dle momentálních skladových zásob. Dle "momentálních skladových zásob" pak znamená, že dárek je střihově stejný jako standartní nabídka e-shopu, ale většinou je vyrobený z jiného materiálu a v jiné barevnosti. Nejsme tedy schopni odeslat barevnost dárku na přání, ale pokud je to aspoň trošku možné, tak se snažíme doladit barvu k ostatnímu objednanému zboží.

Může se stát, že na přiložení slevového kuponu k dokladu prostě jednoduše lidsky zapomeneme... pokud se tak stane a rádi by jste si objednali nějaký parádní kousek znova, tak si nachystejte číslo minulé objednávky, napište nám na mail objednavky@motopradlo.cz a my Vám slevový kód rádi znovu pošleme!

Newsletter

  • Pro objednání zboží není nutná registrace, ale zákazníci s registrací v našem e-shopu dostávají pravidelně informace o novinkách a o těch nejvýhodnějších akcích mimo standartní nabídku. Ale nebojte se, nebudeme Vás otravovat víc než 2x do měsíce a kdykoli se z odběru můžete odhlásit kliknutím na odkaz, který najdete na konci každého zaslaného newsletteru. Přihlásit k odběru novinek se pak můžete na kterékoli stránce webu, většinou ve spodní části.

Sociální sítě

  • Doporučujeme Vám sledovat náš účet na Facebooku kde vždy jednou za měsíc vypouštíme 20% slevové kupony s omezenou platností a soutěž o fajnovou výhru - letošní rok jsme se stali adoptivními rodiči BAZILIŠKA ZELENÉHO v brněnské Zoo, takže se krom jiného soutěží i o rodinný vstup (2 dospělí, 3 děti a 1 pes) do Zoo Brno. Aby Vám žádná taková akce neutekla, nastavte si sledování naší stránky na OBLÍBENÉ.


Poskytnuté slevy mezi sebou nelze kombinovat a nevztahují se na již zlevněné zboží


Váš tým suspect animal

Provozovatel e-shopu:
suspect animal s.r.o.
Kladoruby 79
679 61 Letovice
IČ: 29207908, DIČ: CZ29207908
č.ú.: 2702131768/2010, Fio banka, a.s.

účet pro platby v eur: 2702131805/2010 EUR účet
IBAN: CZ97 2010 0000 0027 0213 1805 EUR účet
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

registrace: společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 65731