Bamboo kun v bambusovém vlákně

Bambusová rostlina obsahuje jedinečnou složku kun, nazývanou také Bamboo Kun, která má zvláštní přirozenou schopnost – potlačuje růst a množení bakterií. Bambusová vlákna jsou díky ní prokazatelně odolnější proti množení bakterií než bavlna a syntetické materiály, a to až o více než 70 %. Složka Bamboo kun tedy zabraňuje rozkladu potu a eliminuje tak výskyt nežádoucího zápachu. Díky obsahu Bamboo kun, spolu se zvýšenou savostí materiálu a následným odvodem potu od pokožky jste v našem funkčním oblečení v suchu a bezpečí při běžném denním užití i při náročné fyzické aktivitě.

  • Bamboo kun je přírodní složka obsažená v bambusovém vlákně 
  • eliminuje rozklad potu a brání vzniku případného zápachu    
  • má unikátní bakteriostatickou schopnost, zastavuje množení bakterií a plísní    
  • potlačuje množení a růst bakterií až o 70% lépe než bavlna, ještě více pak ve srovnání s umělými vlákny    
  • obsah Bamboo kun v našem sportovním oblečení vám zajistí spolu s dalšími skvělými vlastnostmi bambusové textilie komfort a bezpečí

BEZ ZBYTEČNÉ CHEMIE

Bamboo kun je v podstatě i nadneseně alternativní název pro přírodní antimikrobiální ochranu rostliny při růstu. Právě tato přírodní bio ochrana dodává bambusovému materiálu její antibakteriální vlastnosti. Díky tomu je bambus v růstu odolný i vůči škůdcům, kteří by jinak rostlině v jejím přirozeném prostředí škodili. A právě díky Bamboo kun při pěstování bambusu není potřeba zbytečně používat chemickou ochranu. Například bavlna nebo len se při růstu často chemicky ošetřují proti škůdcům a to znamená, že zbytkové chemické ošetření může na materiálu zůstat i poté, co prošel kompletním zpracováním. Samozřejmě ale také velmi záleží na způsobu a kvalitě jejich samotného finálního zpracování.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma