Jak získám dopravu zdarma?

 • Dopravu zdarma u nás získává každý, kdo po odečtení všech případných slev objedná z naší nabídky funkčního oblečení zboží nad 2 000,- KčV případě výběru platby dobírkou je doběrečné ve výši 39 Kč účtováno vždy, tedy i v případě výše objednávky nad 2 000 Kč.
 • K objednávce, která po odečtení případných slev překročí částku 3.000,- Kč, od nás dostanete dárek podle momentálních skladových zásob. 
 • Aktuálním dárkem je multifunkční šátek. Dle "momentálních skladových zásob" pak znamená, že dárek je střihově stejný jako standartní nabídka e-shopu, ale je vyrobený z jiného materiálu a v jiné barevnosti. Nejsme tedy schopni odeslat barevnost dárku na přání, ale pokud je to aspoň trošku možné, tak se snažíme co nejvíc doladit barvu k ostatnímu objednanému zboží aby dárek nebyl takzvaně úplně mísu.

Způsob doručení

 • Způsob dodání zboží je prostřednictvím kurýrní společnosti PPL nebo síťí jejich výdejních míst zvaných ParcelShopy.
 • Náklady na doručení zásilky zboží na místo dodání uvedené kupujícím v objednávce hradí kupující.
 • U objednávky vyšší než 2 000 Kč / 65 Eur bez nákladů na doručení zásilky po odečtení všech případných slev je tato zdarma.
 • Zboží je během přepravy pojištěno pro případ poškození či ztráty, toto pojištění je již zahrnuto v ceně dopravy.
 • Místo dodání zboží si stanoví kupující při objednávání zboží.
 • Za splnění dodání zboží se považuje jeho doručení na adresu uvedenou v objednávce kupujícího. 
 • dodání zboží kupujícímu bude podle dostupnosti zboží a provozních možností dílny prodávajícího realizováno v co nejkratším čase.
 • Dodání zboží přepravní službou ke kupujícímu je 24 - 72 hodin od odeslání zboží od prodávajícího.
 • Dodané zboží zůstává až do jeho úplného zaplacení kupujícím vlastnictvím prodávajícího. V případě nepřevzetí zboží kupujícím si prodávající vyhrazuje právo uplatnit svůj nárok na náhradu vzniklé škody.
 • V případě, že si kupující zboží nepřevezme při prvním doručení a požaduje opětovné doručení zboží, je povinen uhradit náklady prvního i opětovného doručování.
 • Prodávající vystaví k objednanému zboží dodací list, který je součástí zásilky a fakturu, která zároveň slouží jako záruční list a zasílá se zákazníkovi na e-mail uvedený v objednávce.
 • Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalu zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít
 • V případě opětovného zaslání stejné objednávky bude kupujícímu účtován manipulační poplatek 180 Kč

Ceník dopravy pro maloobchodní zákazníky:

Zásilka Private platba převodem na účet nebo přes platební bránu GoPay 129 Kč
Platba dobírkou plus 39 Kč doběrečné
Doprava zdarma od 2 000,-

Zásilka ParcelShop platba převodem na účet nebo přes platební bránu GoPay: 79 Kč
Platba dobírkou plus 39 Kč doběrečné
Doprava zdarma od 2 000,-

Zásilka Slovensko platba převodem na účet nebo přes platební bránu GoPay 6,5 Eur
Platba dobírkou - tuto službu neposkytujeme.
Doprava zdarma od 65 Eur

Zásilka Slovensko ParcelShop platba převodem na účet nebo přes platební bránu GoPay 3,5 Eur
Platba dobírkou - tuto službu neposkytujeme.
Doprava zdarma od 65 Eur

Jak balíme vaše objednávky?

Balení a expedice je středobodem celého internetového prodeje. Proto jsme se rozhodli balit s přístupem 
zero-waste
. To pro nás znamená maximálně využít toho, co máme k dispozici, nebo využít obaly z druhé ruky. Vaše objednávky k expedici balíme většinou do recyklovaných, tedy již použitých krabic. Není to proto, že by jsme si Vás nevážili a sáhli po prvním obalu co nám padne pod ruku, hlavně ať to zmizne... Je to proto, že se snažíme myslet ekologicky a recyklované obaly od dodavatele cíleně nakupujeme a už jednou použité krabici dáme druhou šanci na život. Tyto krabice mají ve většině případů lesní certifikaci FSC. To znamená, že dřevo, ze kterých byla krabice vyrobena, pochází z lesa, který je spravován s ohledem na udržitelný rozvoj a pečuje tak o životní prostředí a přirozenou kulturu. Krabice vyplňujeme v maximální možné míře již použitými vzduchovými polštářky z vyřazených krabic nebo nebo použitý sublimační papír z naší tiskárny, popřípadě jako výplň použijeme kartony z už nadstandartně zrecyklovaných krabic, aby k vám zásilka dorazila v pořádku.

Naše vlastní produkty, tedy bambusové prádlo vám pak balíme do bio-sáčků z kukuřičného škrobu, které jsou skvělou alternativou plastových igelitek. Jsou vyrobené z obnovitelných zdrojů a nejsou tedy závislé na ropě a jejich příměsích. Jedná se o 100% kompostovatelný obalový materiál, který šetří přírodu, a přitom byste jej od plastových téměř nerozeznali. Na první pohled i dotek vypadají stejně jako běžné plasty z ropy, ale liší se svým specifickým zpracováním a výrobním procesem. Tento materiál se díky své odbouratelnosti v prostředí za poměrně krátkou dobu rozloží a neznečišťuje tak naši planetu. Bioplasty neobsahují žádné chemikálie a přídavné látky jako běžné plasty z ropy.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma