Dámská běžecká/cyklistická trika

Přejít přímo k produktům

Děláme co vám na očích vidíme a tak pro vás máme limitovanou kolekci na vaše přání - celopotisklá trička zcela vyjímečně ne
z bambusu, ale z naprosto famózního materiálu 
DRY-CLIM a navíc v naší originální suspecťácké grafice.
Pozor!!! Jen omezené množství a do vyprodání zásob!!! 

Dámské tričko na běh nebo cyklistický dres? Jak kdo chce, použít ho díky tomuto funkčnímu polesterovému materiálu můžete klidně na cokoli. A protože u nás všechno se vším souvisí, tak si trička opět můžete zkombinovat do setu s čelenkou, čepicí, šátkem nebo si dolaďte komplet s našimi návleky na ruce.

Tato trička najdete také na našem druhém e-shopu v kategorii cyklistických dresů www.cykloanimal.cz

A ještě vyčepávající popis materiálu přímo od výrobce ;)
DRY-CLIM®
 to je vysoce technický materiál španělského výrobce vyrobený průlomovou technologií. Tkaniny s technologií DRY-CLIM mají dva povrchy s různými funkcemi. Vnitřní plocha je tvořena ze speciálních vláken s velkým průměrem, které umožňují unikání vlhkosti a jsou zárukou dobré prodyšnosti. Vnější povrch se skládá z mikrovláken, které odvádí vlhkost na povrch, kde se rychle odpařuje. Díky zvláštní struktuře je tento efekt trvalý, bez nutnosti použití dalších následných chemických látek. Lidské tělo reaguje na teplotu, vlhkost nebo fyzickou námahu uvolňováním energie. Tato energie se mění v pot, který je nutné co nejrychleji odstranit, aby se zabránilo náhlým změnám tělesné teploty. DRY-CLIM trvale a bez chemie urychluje odvod potu. DRY-CLIM je stálý a bez chemikálií díky svým konstrukčním vlastnostem, které mu propůjčují vlastnosti jako lepší prodyšnost, maximální pohodlí a rychlé schnutí, přičemž tělo udržuje v chladu a suchu. Studie provedené ve schválených laboratořích a podle norem ISO ukazují, že i v podmínkách téměř 100% vlhkosti je DRY-CLIM uvnitř pouze z 25% vlhký a na vnější straně ze 75%. Tkaniny s podobným výkonem od jiných značek a s vláknem s kanálovým průřezem vykazují stejný podíl vlhkosti na obou stranách. DRY-CLIM se nelepí na tělo a poskytuje velmi vysoký pocit pohodlí, který pomáhá zvýšit výkon.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Podle typu materiálu
Podle velikosti
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma