O nás

Značka suspect animal vznikla v roce 2010, ovšem po předešlé 15ti leté zkušenosti s výrobou funkčního prádla pro různé zákazníky. Vzniku této značky přecházel odchod stávajících zákazníků za nepoměrně levnější výrobou na východ a nespokojenost s nedostatkem kvalitního fukčního prádla a oblečení ryze české výroby. Jsme hrdí na to, že naše výrobky mohou nést označení a logo Český výrobek - Český výrobek je ocenění, které zjednodušeně znamená, že vyrábíme z materiálů vyrobených v českých pletárnách, zaměstnáváme české švadleny, platíme české daně a jsme patrioti.

Naším cílem je spokojenost zákazníka, kterému jsme schopni nabídnout kvalitu a přidanou hodnotu ve formě úprav na jeho přání

Kdo je „podezřelé zvíře“

Jsme blázni do všeho, co má kola - s motorem i bez a fandíme všem sportovním nadšencům! Filosofií firmy je nabídnout nejen "moto" zákazníkovi kvalitní oblečení pro aktivní sport i pro volnočasové aktivity. Připravili jsme pro Vás kolekci funkčního oblečení pro běžné sporty včetně doplňků na motorky a čtyřkolky, neboť sami dobře víme, jak moc při tomto sportu na kvalitním a pohodlném oblečení záleží. Mysleli jsme i na fyzický výkon při tomto sportu, proto je prádlo plně funkční a střihově řešené pro příjemné nošení právě při těchto aktivitách. Naše oblečení je vyráběno výhradně v České republice, dílnami s dlouholetými zkušenostmi se zpracováním funkčních materiálů a jsme na to patřičně hrdí. Funkčnost výrobků zajišťují nejen „chytré“ antibakteriální materiály jako jsou CoolMax, Thermocool, TaxSilver, silproX či výrobky z bambusu,ale i moderní sportovní střihy s prakticky zpracovanými detaily. Námi použité materiály splňují vysoké nároky na kvalitu, praktičnost a funkčnost, ale v neposlední řadě myslíme i na Vaše zdraví. Díky Vašemu zájmu můžeme dělat to, čemu věříme a to, co nás baví. Děkujeme Vám, že si naše výrobky našly nezaměnitelné místo ve Vašem šatníku. A pokud jste v našem e-shopu nenašli zboží, které hledáte, napište nám nebo zavolejte. Rádi Vám toto zboží obstaráme, bude-li to v našich silách.

Provozovatel e-shopu:
suspect animal s.r.o.
Kladoruby 79
679 61 Letovice
IČ: 29207908, DIČ: CZ29207908
č.ú.: 4211072934/6800, Sberbank CZ, a.s.
účet pro platby v eur:
IBAN: 3968000000004211072934
SWIFT: VBOECZ2X
registrace: společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 65731