Kukly

Přejít přímo k produktům

Chcete mít v zimě pořád v teple hlavu a krční partii? Prohlédněte si naši nabídku kukel vyrobené z extrémně lehkého vlákna Bamboo Ultra. Hedvábně jemná bambusová viskóza vyniká svou barevnou a tvarovou stálostí se snadnou údržbou a výbornými termoregulačními schopnostmi.

Naše kousky navrhujeme v černé nebo bílé barvě pro děti i dospělé. Přírodní materiál obsahuje antibakteriální složku Bamboo Kun, díky které jsou výrobky vhodné pro alergiky a citlivou pokožku. Navíc jsou obšité plochými švy, které vám nebudou nikde vadit.

Kukly zejména využijete v chladném počasí pod helmu na lyžování, snowboarding či běžky. Pokud nejste fanda kukel, můžete je nahradit funkčním šátkem, čelenkou nebo sportovní čepicí.

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým