Kolo pro Adama

Přejít přímo k produktům

Jak už jste určitě postřehli, od začátku letošního roku jsme se stali partnery sportovní výzvy Kolo pro Adama, kde jsme se zavázali z každého našeho prodaného originálního multifunkčního šátku v roce 2022 darovat 10,- na výrobu speciálních kol
pro handicapované děti. A protože se kasička začíná docela plnit, tak jsme se nakonec ještě rozhodli vypustit do světa limitovanou kolekci Adamových šátků a čelenek.
Z Adamových hadříků na speciální kola pro děti odevzdáme celou částku!

Co je Kolo pro ADAMA?

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům. Chystáme se už na třetí ročník! Budeme rádi, když se k nám v období 23. 7. - 31. 7. 2022 přidáte.

Sportujte opět s námi, pomůžete tím získat speciální kola pro handicapované děti! ‍

Prostřednictvím sportovní výzvy Kolo pro ADAMA společně s veřejností pomáháme získat prostředky na speciální kola pro handicapované děti. V tom pomáhají partneři, kteří mimo jiné za každý kilometr přispívají do finanční sbírky. Zapojit se můžete jízdou na kole či během, a to kdekoliv na světě. Počítá se každý kilometr – někdo zdolá 5 kilometrů při cestě na nákup, jiný zvládne objet republiku. Je to jen na vás ;)

Počítat se opět budou kilometry vykázané za období výzvy = 23.7 – 31. 7. 2022.

Na konci výzvy se všechny vaše kilometry poctivě sečtou. Každý kilometr partneři finančně odmění příspěvkem do založené sbírky. Všechny vybrané prostředky budou předány prostřednictvím založené sbírky neziskové organizaci Černí koně, která za ně pak vyrobí kola pro děti. 

Zapojit se můžete v době výzvy jízdou na kole, během, chůzí nebo také jízdou na in-line a to kdekoliv na světě. A jak se přidat? Úplně jednoduše, mrkni sem!

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma