Kolo pro Adama

Přejít přímo k produktům

Díky 212 599 km a také především díky výsledné částce 1.777.777 Kč, kterou jste společně se sponzory nastřádali, dostane své kolo na konci září 22 dětí!!!!

HOTOVO, PODTRŽENO, SEČTENO A MY SE S VÁMI MŮŽEME PODĚLIT O KRÁSNÉ VÝSLEDKY!

Přátelé a kamarádi, i my máme ohromnou radost z výsledků letošní výzvy a tady máte čísla, která prezentují všechny vaše nahlášené aktivity v různých disciplínách! Pomyslné počítadlo celkových kilometrů, které jste věnovali podpoře handicapovaných dětí se zastavilo na neuvěřitelných 212 599 km! To je více než 2x tolik, než byl stanovený “bláhový” cíl 11 111 km za 9 dnů. Tohle číslo nás dostalo do kolen a děkujeme, že vám tenhle projekt není lhostejný. Číslo může být pouhým číslem, ale my za ním vidíme vaše příběhy, vaši energii a čas, který jste věnovali myšlence našeho projektu. Za toto vše vám ze srdce děkujeme. Váš tým Adam!

Výzva 2022 Adamovým okem:

- 285 týmů
- 1532 jednotlivců
- 9 dnů / 216 hodin / 12 960 minut
- 186 190 km na kole
- 1991 km na koloběžce
- 549 km inline
- 5010 km běh
- 15 576 km chůze

a to je celkem 212 599 km na podporu dětí se zdravotním postižením!!! Přehled kompletních sportovních výsledků najdete zde


Jak už jste určitě postřehli, od začátku letošního roku jsme se stali partnery sportovní výzvy Kolo pro Adama, kde jsme se zavázali z každého našeho prodaného originálního multifunkčního šátku v roce 2022 darovat 10,- na výrobu speciálních kol
pro handicapované děti. A protože se kasička začíná docela plnit, tak jsme se nakonec ještě rozhodli vypustit do světa limitovanou kolekci Adamových šátků a čelenek. Z Adamových hadříků na speciální kola pro děti odevzdáme celou částku!

Co je Kolo pro ADAMA?

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům. Třetí ročník už je za námi a my se chystáme na ten čtvrtý a budeme rádi, když se k nám v červenci 2023 zase přidáte!!!!

Sportujte s námi, pomůžete tím handicapovaným dětem získat speciální kola! ‍

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma