Dámský outlet stoják / zip

Přejít přímo k produktům

V kategorii OUTLET najdete hotové ušité zboží, které je k odeslání ihned za zvýhodněné ceny - nebojte se, nemáme tady nic špatného! Jen si chceme udržet naše sklady volné a vzdušné ;)

  • Zboží, které je bez vady, ale je vrácené zákazníkem z důvodu výměny velikosti. Popřípadě zboží z nevyzvednutých zásilek. Tedy kousky, které byly ušité na objednávku pro zákazníka, ale jen si udělaly výlet na vzduch a jdou do druhého cestovatelského kola zkontrolované a zabalené už jen v sáčku. Toto zboží má slevu 20%
  • Pak tady najdete zboží ze starších kolekcí, které jsou bez vady a skladem už není kompletní velikostní řada. Zboží je opět balené v sáčku a sleva se pohybuje mezi 30 - 50%
  • Máme tu také výprodej vzorků, které jsme použili k focení produktových fotografií na náš web. Zboží je opět balené v sáčku a sleva se pohybuje mezi 30 - 60% podle toho, jak moc se se vzorkem při focení pracovalo. Zboží je bez vady a bez etiket s velikostí a složením materiálu, jen jsme je několikrát oblékli na naše figuríny Helmuta a Hildu ;)
  • A nakonec se tu sem tam objeví i kousky v druhé jakosti, kde je vada materiálu - zesílená nit (zápředek), malá skvrna nebo vada tiskuVada je u zboží vždy popsaná, popřípadě je vložená doplňková fotografie. Zboží je opět balené v sáčku a sleva se pohybuje od 50% výše

U všech produktů v kategorii OUTLET jsou ceny již výrazně zlevněny a proto u nich není možné použít jakýkoli slevový kupon. U zboží v této kategorii také NENÍ možné dělat dodatečné úpravy na přání nebo následnou výměnu za jinou velikost. Poskytnuté slevy pak mezi sebou nelze kombinovat.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 27 produktů

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým