Pánská funkční trička s krátkým rukávem

Přejít přímo k produktům

Funkční trika jsou důležitou součástí šatníku každého, kdo se alespoň trochu věnuje sportu. Pokud hledáte správné funkční triko, ve kterém se vám bude dobře hýbat a vyniknete s ním při jakékoli aktivitě, prohlédněte si naši nabídku triček s originálními potisky na rukávech.

Naše bambusové oblečení oceníte díky hedvábně jemnému materiálu Bamboo Ultra, který dokonce obsahuje unikátní složku Bamboo Kun. Ta vám zajistí komfort, protože eliminuje rozklad potu a brání vzniku případného zápachu. Navrhujeme pro vás trička i z materiálů Bamboo Light nebo Bamboo Heavy.

Ideální je naše prádlo pro jedince s citlivou pokožkou, alergiky nebo lidi trpící ekzémy a lupénkou. Naše oblečení vyrábíme výhradně v České republice. Oblečení z bambusového vlákna je univerzální a vhodné je také pro každodenní nošení.

Filtrovat podle ceny
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 30 produktů

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

bohužel kvůli nekompletnímu počtu švadlenek ve výrobě z důvodu vládních nařízení stále platí delší dodací lhůta - místo standartních 3 pracovních dnů prosíme počítejte s cca 8 -10 pracovními dny.

Tato prodloužená dodací doba nás vůbec netěší, ale samozřejmě děláme maximum pro to, aby byly Vaše objednávky odeslané co nejdříve to jde.

Velmi děkujeme za pochopení a za trpělivost!

 Váš suspect animal team