Reklamační formulář ke stažení

Občas se stane, že Vám nesedne velikost nebo střih našeho funkčního prádla. Nebo jste si představovali úplně něco jiného a rádi by jste chtěli zboží vyměnit, popřípadě vrátit. Pro co největší zjednodušení tohoto procesu zde máme pro Vás připravený reklamační protokol, který je nutno přiložit k vrácenému zboží a poslat doporučeně na naši adresu:

suspect animal s.r.o.
Kladoruby 79
679 61 Letovice
tel: 608 847 767
e-mail: objednavky@motopradlo.cz

Bez tohoto bohužel nedokážeme Vaši reklamaci/výměnu vyřídit. Dále je potřeba k vyplněnému reklamačnímu protokolu přiložit doklad o koupi.
Protože se snažíme v rámci možností myslet ekologicky a zbytečně nezatěžovat životní prostředí hromadou popsaných papírů, tak tento i s reklamačním protokolem posíláme v den expedice Vaší zásilky na mailovou adresu, kterou jste zadali do objednávky. Součástí zásilky je tedy pouze dodací list. V případě zaslání balíčku na nejbližší ParcelShop nebude Vaše zásilka vyzvednuta a to z důvodu smluvních podmínek s dopravcem.

Doporučujeme si i pečlivě přečíst:


Naši milí zákazníci,

bohužel kvůli nekompletnímu počtu švadlenek ve výrobě z důvodu vládních nařízení stále platí delší dodací lhůta - místo standartních 3 pracovních dnů prosíme počítejte s cca 10 pracovními dny.

Tato prodloužená dodací doba nás vůbec netěší, ale samozřejmě děláme maximum pro to, aby byly Vaše objednávky odeslané co nejdříve to jde.

Velmi děkujeme za pochopení a za trpělivost!

 Váš suspect animal team