Reklamační formulář ke stažení

Občas se stane, že Vám nesedne velikost nebo střih našeho funkčního prádla. Nebo jste si představovali úplně něco jiného a rádi by jste chtěli zboží vyměnit, popřípadě vrátit. Pro co největší zjednodušení tohoto procesu zde máme pro Vás připravený reklamační protokol, který je nutno přiložit k vrácenému zboží a poslat doporučeně na naši adresu:

suspect animal s.r.o.
Kladoruby 79
679 61 Letovice
tel: 608 847 767
e-mail: objednavky@motopradlo.cz

Bez tohoto bohužel nedokážeme Vaši reklamaci/výměnu vyřídit. Dále je potřeba k vyplněnému reklamačnímu protokolu přiložit doklad o koupi.
Protože se snažíme v rámci možností myslet ekologicky a zbytečně nezatěžovat životní prostředí hromadou popsaných papírů, tak tento i s reklamačním protokolem posíláme v den expedice Vaší zásilky na mailovou adresu, kterou jste zadali do objednávky. Součástí zásilky je tedy pouze dodací list. V případě zaslání balíčku na nejbližší ParcelShop nebude Vaše zásilka vyzvednuta a to z důvodu smluvních podmínek s dopravcem.

Doporučujeme si i pečlivě přečíst:


Naši milí zákazníci,

Expedice objednávek z e-shopu probíhá normálním způsobem.

 Na žádost PPL přepravy jsme ale prozatím zastavili možnost zaslání zásilky na Parcelshopy. Tyto hlásí do odvolání omezení provozu a výdejní místa zásilky vůbec nepřijímají a ani nevydávají.
Platba dobírkou je možná, ale pouze platební kartou - hotovost kurýři nepřebírají.
Také bychom Vás naši milí zákazníci chtěli poprosit, ať si nezapomínáte při přebírání zásilky zakrýt ústa a nos - kurýři zůstali v práci pro Vás, buďte zodpovědní Vy pro ně!

Dále jsme se jako spousta dalších firem rozhodli operativně pozměnit výrobu a přednostně vyrábíme látkové roušky pro nemocnice, kterých je zoufalý nedostatek. Z tohoto důvodu se dodací lhůta v těchto dnech mírně prodlouží. Suma sumárum jsme od vyhlášení stavu nouze vyrobili a darovali cca 3 500 kusů.

 700 ks Fakultní nemocnice Hradec Králové + medici Univerzity Karlovy HK
 200 ks Ústav hematologie a krevní trasfuze Praha
 cca 100 ks nemocnice Litomyšl, oddělení Chirurgie
 cca 900 ks nemocnice Nové Město na Moravě a Česká katolická charita - Charitní domov Moravec
 nespočítaně kusů rozdáno místním potřebným

Za tyto neplánované komplikace se velmi omlouváme a všem děkujeme
za pochopení. Váš suspect animal team