Reklamační formulář ke stažení

Občas se stane, že Vám nesedne velikost nebo střih našeho funkčního prádla. Nebo jste si představovali úplně něco jiného a rádi by jste chtěli zboží vyměnit, popřípadě vrátit. Pro co největší zjednodušení tohoto procesu zde máme pro Vás připravený reklamační protokol, který je nutno přiložit k vrácenému zboží a poslat doporučeně na naši adresu:

suspect animal s.r.o.
Kladoruby 79
679 61 Letovice
tel: 608 847 767
e-mail: objednavky@motopradlo.cz

Bez tohoto bohužel nedokážeme Vaši reklamaci/výměnu vyřídit. Dále je potřeba k vyplněnému reklamačnímu protokolu přiložit doklad o koupi.
Protože se snažíme v rámci možností myslet ekologicky a zbytečně nezatěžovat životní prostředí hromadou popsaných papírů, tak tento i s reklamačním protokolem posíláme v den expedice Vaší zásilky na mailovou adresu, kterou jste zadali do objednávky. Součástí zásilky je tedy pouze dodací list. V případě zaslání balíčku na nejbližší ParcelShop nebude Vaše zásilka vyzvednuta a to z důvodu smluvních podmínek s dopravcem.

Doporučujeme si i pečlivě přečíst:


Naši milí zákazníci,

předvánoční blázinec se nám roztočil na plné obrátky o trošku dřív než jsme čekali a dodací lhůta se proto začíná prodlužovat z avizovaných 3 pracovních dnů na cca 8 - 12, protože každá Vaše objednávka jde do výroby a naše šikovné švadlenky na ušití nějaký ten čas potřebují ;)

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naše Bambusoidy, děkujeme za trpělivost s delší dodací lhůtou a v této divné době Vám přejeme všechno dobré!!!

 Váš suspect animal team