Zakázkové úpravy

Můžete vyrobit oblečení se zakázkovou úpravou?

Zjednodušeně ANO, můžeme. Oblečení kompletně vyrábíme v naší dílně a je tedy více méně na dohodě, jak ve výsledku oblečení bude vypadat. Co se ceny úpravy týká, je vždy potřeba předem zohlednit rozsah odlišného provedení. Věříme, že nebude problém najít kompromis ;)

Nabízíme hlavně možnost délkových úprav. To znamená, že vám výrobek zkrátíme nebo naopak prodloužíme. Výrobek v rámci možností doladíme i obvodově. Dřív se těmto úpravám říkalo "měřenka" a znamená to úpravu už hotového kusu, v našem případě rozpracovaného. V této fázi úprav vám můžeme změnit i barvu prošití mimo standartní nabídku. Vždy ale na našem výrobku zůstává minimálně naše logo. Úplně "čistý" výrobek s pochopitelných důvodů nedodáváme. 

Samozřejmě vás ale musíme upozornit, že pokud jde o prodej zboží zhotoveného podle písemného přání kupujícího (tzn. korekce barevného prošití dle vlastního návrhu, úprava rozměrů, změna použití loga mimo stálou nabídku atd.) má takové zboží povahu zboží upraveného podle přání spotřebitele. Vrácení takového zboží tedy následně není možné viz naše obchodní podmínky.

Zakázkovou výrobu, tedy klasickou starou krejčovskou školu ve smyslu šití na míru jako v ateliéru ale neděláme. Bohužel na tento způsob práce nejsme uzpůsobeni.

Na zboží vyrobené na zakázku není možné použít jakýkoli slevový kupón nebo jinou formu slevy.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*