Dětská funkční trička s dlouhým rukávem

Přejít přímo k produktům

Dětských triček s dlouhým rukávem není nikdy dost. Nabízíme moderní funkční trička s originálními potisky pro kluky i holky. Vybírat je můžete buď v černé nebo bílé barvě a se stojáčkem s ekologickým zipem YKK NATULON®. K tričku sladíte i funkční spodky nebo sportovní šátek.

Naše oblečení šijeme z jemných bambusových materiálů, které jsou mimořádně příjemné na dotek. U našich zákazníků je velice oblíbený materiál Bamboo Ultra, který vás dostane svou nízkou gramáží. Další materiál Bamboo Light vyniká svou univerzálností. Nakonec naše hřejivé materiály Bamboo Heavy a Bamboo Thermo vás udrží vždy a všude v teple.

Děti jsou neustále v pohybu, a proto je potřeba, aby měly oblečení, které bude pro ně pohodlné a nebude je nijak omezovat v oblíbených aktivitách. Navíc je naše prádlo vhodné pro jedince náchylnější k alergiím a s citlivou pokožkou.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 54 produktů

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým