Dětské multifunkční šátky

Přejít přímo k produktům

Od začátku letošního roku jsme se stali partnery sportovní výzvy Kolo pro Adama, kdy jsme se zavázali z každého prodaného multifunkčního šátku v roce 2022 darovat 10,- na výrobu speciálních kol pro handicapované děti.

Co je Kolo pro ADAMA?

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům. Chystáme se už na třetí ročník! Budeme rádi, když se k nám v období 23. 7. - 31. 7. 2022 přidáte.

Zapojit se můžete v době výzvy jízdou na kole, během, chůzí nebo také jízdou na in-line a to kdekoliv na světě. A jak se přidat? Úplně jednoduše, mrkni sem!

Vybavte své děti funkčním šátkem s širokou škálou využití. Děti s nimi mohou v létě vyrazit na tábor v přírodě nebo na kolo. Naopak v zimě je využijí při lyžování nebo snowboardingu.

Šátky zhotovujeme ze syntetického vlákna polyesteru. Jeho největší výhodou je nízká nemačkavost, velmi rychle schne a dokonce výrobky z polyesteru neblednou a neusazují se na nich mikroorganismy. Navrhujeme je s neobyčejnými potisky, které se skvěle hodí k tričku s krátkým nebo dlouhým rukávem i k funkčním spodkům.

Vašim dětem chceme dopřát největší pohodlí a nabízíme jim i šátky z lehkého a jemného materiálu Bamboo Ultra. Vlákno vyniká svou tvarovou i barevnou stálostí se snadnou údržbou. Navíc obsahuje antibakteriální složku Bamboo Kun.

Podívat se také můžete na náš sortiment funkčních čelenek, čepic nebo kukel pro děti. Dopřejte vašim malým ratolestem komfort při jejich venkovních aktivitách.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma