Dětské multifunkční šátky

Přejít přímo k produktům

Vybavte své děti funkčním šátkem s širokou škálou využití. Děti s nimi mohou v létě vyrazit na tábor v přírodě nebo na kolo. Naopak v zimě je využijí při lyžování nebo snowboardingu.

Šátky zhotovujeme ze syntetického vlákna polyesteru. Jeho největší výhodou je nízká nemačkavost, velmi rychle schne a dokonce výrobky z polyesteru neblednou a neusazují se na nich mikroorganismy. Navrhujeme je s neobyčejnými potisky, které se skvěle hodí k tričku s krátkým nebo dlouhým rukávem i k funkčním spodkům.

Vašim dětem chceme dopřát největší pohodlí a nabízíme jim i šátky z lehkého a jemného materiálu Bamboo Ultra. Vlákno vyniká svou tvarovou i barevnou stálostí se snadnou údržbou. Navíc obsahuje antibakteriální složku Bamboo Kun.

Podívat se také můžete na náš sortiment funkčních čelenek, čepic nebo kukel pro děti. Dopřejte vašim malým ratolestem komfort při jejich venkovních aktivitách.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým