Dámské multifunkční šátky

Přejít přímo k produktům

Patříte mezi sportovní typy žen a nebojíte se barevných doplňků? Tak naše originální multifunkční šátky jsou tou správnou volbou. Pokud vyrážíte často v letních dnech na kolečkové brusle nebo na kolo, náš šátek vám ochrání hlavu i před hřejivým sluníčkem. V zimě naopak šátek využijete při lyžování nebo na běžkách jako ochranu hlavy, uší i krku.

Naše kousky šijeme z polyesterového materiálu, který vám zaručí rychlý odvod potu a zachování optimální tělesné teploty jak v teplém tak i v chladném počasí. K šátku doporučujeme kombinovat tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem i funkční spodky.

Nabízíme vám i šátky z jemného vlákna Bamboo Ultra s nejnižší gramáží. Jedná se o materiál obsahující přírodní složku Bamboo Kun, díky které nedochází k rozkladu potu a vzniku nežádoucímu zápachu. Díky hladké struktuře materiál nedráždí pokožku a při výrobě není použita žádná chemie.

Nahlédnout také můžete na naši nabídku sportovních čelenek, nákrčníků nebo čepic. Všechny naše produkty pochází výhradně z České republiky a pokud nevíte, který materiál je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme s výběrem.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 36 produktů

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma