Dámské multifunkční šátky

Přejít přímo k produktům

Od začátku letošního roku jsme se stali partnery sportovní výzvy Kolo pro Adama, kdy jsme se zavázali z každého prodaného multifunkčního šátku v roce 2022 darovat 10,- na výrobu speciálních kol pro handicapované děti.

Co je Kolo pro ADAMA?

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům. Chystáme se už na třetí ročník! Budeme rádi, když se k nám v období 23. 7. - 31. 7. 2022 přidáte.

Zapojit se můžete v době výzvy jízdou na kole, během, chůzí nebo také jízdou na in-line a to kdekoliv na světě. A jak se přidat? Úplně jednoduše, mrkni sem!

Patříte mezi sportovní typy žen a nebojíte se barevných doplňků? Tak naše originální multifunkční šátky jsou tou správnou volbou. Pokud vyrážíte často v letních dnech na kolečkové brusle nebo na kolo, náš šátek vám ochrání hlavu i před hřejivým sluníčkem. V zimě naopak šátek využijete při lyžování nebo na běžkách jako ochranu hlavy, uší i krku.

Naše kousky šijeme z polyesterového materiálu, který vám zaručí rychlý odvod potu a zachování optimální tělesné teploty jak v teplém tak i v chladném počasí. K šátku doporučujeme kombinovat tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem i funkční spodky.

Nabízíme vám i šátky z jemného vlákna Bamboo Ultra s nejnižší gramáží. Jedná se o materiál obsahující přírodní složku Bamboo Kun, díky které nedochází k rozkladu potu a vzniku nežádoucímu zápachu. Díky hladké struktuře materiál nedráždí pokožku a při výrobě není použita žádná chemie.

Nahlédnout také můžete na naši nabídku sportovních čelenek, nákrčníků nebo čepic. Všechny naše produkty pochází výhradně z České republiky a pokud nevíte, který materiál je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme s výběrem.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 35 produktů

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma