Pánské multifunkční šátky

Přejít přímo k produktům

Od začátku letošního roku jsme se stali partnery sportovní výzvy Kolo pro Adama, kdy jsme se zavázali z každého prodaného multifunkčního šátku v roce 2022 darovat 10,- na výrobu speciálních kol pro handicapované děti.

Co je Kolo pro ADAMA?

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům. Chystáme se už na třetí ročník! Budeme rádi, když se k nám v období 23. 7. - 31. 7. 2022 přidáte.

Zapojit se můžete v době výzvy jízdou na kole, během, chůzí nebo také jízdou na in-line a to kdekoliv na světě. A jak se přidat? Úplně jednoduše, mrkni sem!

Multifunkční šátek, neboli tunel, je oblíbeným celoročním doplňkem. V zimě vám tento šátek ochrání krk a uši před větrem a lze ho nosit pod helmu při lyžování nebo vyjížďce na běžkách. Naopak v létě zase poskytne ochranu před pálivým sluncem na túře v přírodě či pomůže udržet na uzdě neposlušné vlasy při projížďce na kole.

Šátky jsou vyrobené z polyesterového materiálu, který rychle schne a je příjemný na omak. Navrhujeme je s originálním potiskem, který sladíte s tričkem s krátkým rukávem nebo s funkčními spodky

Také v naší nabídce najdete šátky z vlákna Bamboo Ultra s velmi nízkou gramáží. Tyto naše kousky obsahují přírodní antibakteriální složku Bamboo Kun, která blokuje množení bakterií a plísní. Navíc jsou doplňky vhodné pro alergiky a citlivou pokožku.

Pokud vám šátky nevyhovují, lze je nahradit funkční čelenkou, čepicí nebo i kuklou. Užijte si své oblíbené sporty naplno s tím správným doplňkem.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 18 produktů

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma