Jak vybrat správný materiál oblečení?

Pro výběr funkčního oblečení platí prosté pravidlo. Vybírejte podle intenzity plánované aktivity, klimatických podmínek a vlastní schopnosti termoregulace. Čím vyšší bude vámi vyvíjená aktivita, tím lehčí materiál pro danou činnost použijte. Pokud v létě pojedete na výlet na kole, tak obléknete lehký materiál, když půjdete hrát golf oblečete funkční oblečení s vyšší gramáží, které je teplejší. Když v zimě plánujete sjezdové lyžování je vhodná jiná kombinace funkčního oblečení než na běžky, i když klimatické podmínky budou totožné - jde o jiný druh pohybu, jinak intenzivní. My se vám rádi pokusíme pomoci se správným výběrem, abyste se cítili při všech svých aktivitách skvěle.

V naší nabídce naleznete bambusové funkční oblečení, výrobky z čisté bavlny, z materiálu s obsahem stříbra SilverTech a materiálu WindStopper. Materiály s bambusovým vláknem pro vás vyrábíme ve čtyřech variantách s různou gramáží: Bamboo Ultra, Bamboo Light, Bambo Heavy a Bamboo Thermo. Funkční bambusové oblečení lze nosit samostatně, či ve vzájemných kombinacích, kterými je možné pokrýt všechna období roku i velmi rozdílnou intenzitu sportovní zátěže. 

  • Bamboo Ultra z má z našich nabízených bambusových textilií nejnižší gramáž, a to 190 g/m2 a je velmi lehké, jemné
  • Bamboo Light s gramáží 210 g/m2 je díky svým vlastnostem tím, které doporučujeme pro celoroční univerzální využití
  • Bamboo Heavy je druhým nejteplejším z naší nabídky, a to s gramáží 250 g/m2 , nosit jej můžete od podzimu do jara
  • Bamboo Thermo s gramáží 350 g/m2  je z naší nabídky nejteplejší, s počesanou vnitřní stranou, jasná volba pro chladné období i extrémní podmínky
  • Bavlna je přírodní produkt rostlinného původu a je jedním z nejpoužívanějších vláknem, naše produkty jsou vyrobené z česané bavlny
  • WindStopper je lehký třívrstvý laminát nižší gramáže úplet /membrána/ fleece v kombinaci s polyuretanovou membránou. Jde o lehký membránový materiál odolný proti větru.
  • SilverTech je moderní antibakteriální funkční prádlo s vynikajícími funkčními vlastnostmi. Díky použité kombinaci bavlny a polyesterového vlákna s nanočásticemi stříbra je prádlo SilverTech vhodné jak pro každého více či méně aktivního sportovce, tak i pro alergiky a osoby trpící různými kožními problémy.

Pokud si nejste jisti správností svého výběru, určitě se obraťte na naši proškolenou expedici, kde vám rádi a dobře poradí, protože všechny naše výrobky zkouší doslova „na vlastní kůži“.

Kontakt:

Mobil: +420 608 847 767
E-mail: objednavky@motopradlo.cz

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit na prodloužení dodací lhůty.

Jak už víte, veškeré Vaše přijaté objednávky se pro Vás musí nejdříve ušít.
Dodací lhůta se nyní PRODLUŽUJE tak jako každý rok
na odeslání "cca do 7 pracovních dnů"

GARANCE DODÁNÍ ZBOŽÍ DO VÁNOC platí prozatím pro objednávky přijaté do 10.12., později pak na dotaz dle kapacity dílny.

Poslední den expedice Vašich objednávek v tomto roce je pak úterý 21.12.

Váš suspect animal team