Jak vybrat správný materiál oblečení?

Pro výběr funkčního oblečení platí prosté pravidlo. Vybírejte podle intenzity plánované aktivity, klimatických podmínek a vlastní schopnosti termoregulace. Čím vyšší bude vámi vyvíjená aktivita, tím lehčí materiál pro danou činnost použijte. Pokud v létě pojedete na výlet na kole, tak obléknete lehký materiál, když půjdete hrát golf oblečete funkční oblečení s vyšší gramáží, které je teplejší. Když v zimě plánujete sjezdové lyžování je vhodná jiná kombinace funkčního oblečení než na běžky, i když klimatické podmínky budou totožné - jde o jiný druh pohybu, jinak intenzivní. My se vám rádi pokusíme pomoci se správným výběrem, abyste se cítili při všech svých aktivitách skvěle.

V naší nabídce naleznete bambusové funkční oblečení, výrobky z čisté bavlny, z materiálu s obsahem stříbra SilverTech a materiálu WindStopper. Materiály s bambusovým vláknem pro vás vyrábíme ve čtyřech variantách s různou gramáží: Bamboo Ultra, Bamboo Light New, Bambo Heavy a Bamboo Thermo. Funkční bambusové oblečení lze nosit samostatně, či ve vzájemných kombinacích, kterými je možné pokrýt všechna období roku i velmi rozdílnou intenzitu sportovní zátěže. 

  • Bamboo Ultra z má z našich nabízených bambusových textilií nejnižší gramáž, a to 190 g/m2 a je velmi lehké, jemné
  • Bamboo Light New s gramáží 210 g/m2 je díky svým vlastnostem tím, které doporučujeme pro celoroční univerzální využití
  • Bamboo Heavy je druhým nejteplejším z naší nabídky, a to s gramáží 250 g/m2 , nosit jej můžete od podzimu do jara
  • Bamboo Thermo s gramáží 350 g/m2  je z naší nabídky nejteplejší, s počesanou vnitřní stranou, jasná volba pro chladné období i extrémní podmínky
  • Bavlna je přírodní produkt rostlinného původu a je jedním z nejpoužívanějších vláknem, naše produkty jsou vyrobené z česané bavlny
  • WindStopper je lehký třívrstvý laminát nižší gramáže úplet /membrána/ fleece v kombinaci s polyuretanovou membránou. Jde o lehký membránový materiál odolný proti větru.
  • SilverTech je moderní antibakteriální funkční prádlo s vynikajícími funkčními vlastnostmi. Díky použité kombinaci bavlny a polyesterového vlákna s nanočásticemi stříbra je prádlo SilverTech vhodné jak pro každého více či méně aktivního sportovce, tak i pro alergiky a osoby trpící různými kožními problémy.

Pokud si nejste jisti správností svého výběru, určitě se obraťte na naši proškolenou expedici, kde vám rádi a dobře poradí, protože všechny naše výrobky zkouší doslova „na vlastní kůži“.

Kontakt:

Mobil: +420 608 847 767
E-mail: objednavky@motopradlo.cz

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma