Dámská scampola - Bamboo Light

Přejít přímo k produktům

Víte, že bambus je univerzální přírodní materiál vhodný pro výrobu všeho možného? Nabízí totiž velké množství výhod a zároveň ekologicky šetrné řešení. Řadí se mezi obnovitelné zdroje, protože je jednou z nejrychleji rostoucích rostlin na Zemi. Bambusová rostlina obsahuje přírodní složku Bamboo Kun, která likviduje bakterie, houby i plísně.

Funkční oblečení z bambusového vlákna je velmi vhodné pro alergiky, lidi s citlivou pokožkou nebo lidi trpícími ekzémy a lupénkou. Díky svému složení pokožku nedráždí jako umělé materiály (polyestery atd). Stejně tak je toto oblečení vhodné pro motorkáře. Motorkáři jsou kvůli koženému oblečení neprodyšně uzavření v kombinezách bez možnosti odvodu potu. Proto využívají bambus pro jeho ostatní vlastnosti - bambus funguje na stejném principu jako textilie ze stříbra. Také zabraňuje množení bakterií (zápach, alergie), jen s tím rozdílem, že materiály (většinou polyestery, polyamidy) s ionty stříbra už mají chemický zásah, tzn. mnohem větší pravděpodobnost, že kůže nějakým způsobem zreaguje. Bambus jako přírodní materiál už toto má bez přidání chemie v sobě.

Funkční oblečení Bamboo Light

Složení materiálu - 92 % bambus, 8 % elastan, 210 g/m2

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli je pro Vás ideální Bamboo Ultra nebo Heavy, Bamboo Light se střední gramáží je ideálním řešením. Dámské termoprádlo Bamboo Light celoročně použitelné univerzální oblečení. 

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma