Pánské čelenky

Přejít přímo k produktům

Chcete udržet vaši hlavu i uši v teple a ještě zazářit originálním kouskem? Tak přesně tohle splňují naše pánské funkční čelenky. Naše kousky navrhujeme s neobyčejnými potisky, které tvoří skvělý komplet s našimi tričky s krátkým nebo dlouhým rukávem

Čelenky vyrábíme z příjemného, lehkého a pružného materiálu s jemným chloupkem z rubové strany. Jsou sešité jediným plochým švem, tudíž nikde netlačí a při pohybu nesjíždí z hlavy. Navíc jsou obšité měkkou gumou, aby se okraje časem nevytáhly a čelenky si stále udržely svůj tvar. A právě díky tomuto zakončení jsou velmi vhodné pod cyklistickou helmu, kde perfektně sednou na hlavu a pod helmou netlačí žádný materiál navíc.

Naše produkty jsou ideální volbou pod helmu na kolo, na lyže nebo i při běhání v přírodě. Mimo jiné v naší nabídce najdete multifunkční šátky, které perfektně čelenku nahradí.

Zobrazit filtraci
Podle barvy
Podle typu materiálu
Podle velikosti
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým