Dámské funkční sportovní kalhotky

Přejít přímo k produktům

Naše sportovní kalhotky jsou vyrobené z bambusového vlákna, které dovoluje používat prádlo po celý den. Výbornou vlastností spodního prádla z bambusového materiálu je dlouhodbý pocit svěžesti. Svým střihem a kvalitou výroby zajišťují kalhotky maximální pohodlí a účelnost. Mimo jiné mají ploché švy, které vám nebudou vadit při jakékoliv aktivitě.

Ekologický bambusový materiál z obnovitelných zdrojů vyniká výbornou termoregulační schopností a trvalou antibakteriální ochranou zamezující zápachu. Ideální jsou pro jedince náchylnější k alergiím a s citlivou pokožkou.

Dámské funkční sportovní kalhotky jsou zhotoveny ze tří kvalitních materiálů, které lze používat po celý rok. V naší nabídce najdete extrémně lehký a jemný materiál Bamboo Ultra. Dále univerzální materiál Bamboo Light, který je velmi příjemný na omak. A nesmí chybět ani hřejivý materiál Bamboo Heavy, který vás ochrání před chladem.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Podle typu materiálu
Podle velikosti
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

už je to tady zase... V sobotu tady máme 
Den bez spodního prádla!

Oslavme tento den jako osvobození se od norem společnosti dalším slevovým kupónkem
na krásných 20%, který tady pro vás máme na pár hodin, kdo ví... možná i a pár dnů a který vložíte do políčka v prvním kroku nákupního košíku aby jste
bez spoďárů nezůstali moc dlouho ;)

S24BAMBOOMANIE

Tak si ho užijte dokud je, nikdo neví jestli tady pro vás bude ještě i zítra ;)

U všech produktů v kategorii OUTLET jsou ceny již výrazně zlevněny a proto u nich není možné použít jakýkoli slevový kupon.