Dětské čelenky

Přejít přímo k produktům

Barvy kam se podíváte. Široké čelenky vaše děti využijí zejména při sportování na hřišti nebo v zimě při lyžování či snowboardingu. K čelence jim můžete sladit i tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem.

Čelenky navrhujeme s originální grafikou, plochými švy a navíc jsou lehce zateplené. Vaše ratolesti zůstanou v teple i v nepříznivém počasí. Naše kousky jsou příjemné a pružné díky měkké gumě, kterou jsou obšité.

Naše doplňky šijeme z lehkého a pružného materiálu s jemným chloupkem z rubové strany. Výhodou také je, že v zadní části je čelenka zúžená, takže se nemusíte bát, že by dětem sjížděla z hlavy. Pokud vašim dětem čelenky nevyhovují, zkuste jim pořídit multifunkční šátek, který je perfektně nahradí.

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým