Doprava a platba

Způsob doručení

 • Způsob dodání zboží je prostřednictvím kurýrní společnosti PPL.
 • náklady na doručení zásilky zboží na místo dodání uvedené kupujícím v objednávce hradí kupující. U objednávky vyšší než 1 500Kč bez nákladů na doručení zásilky je tato zdarma. U objednávky vyšší než 2 000Kč a vyšší než 3 000Kč má zákazník nárok na dárek dle momentálních skladových zásob. Zboží je během přepravy pojištěno pro případ poškození či ztráty, toto pojištění je již zahrnuto v ceně dopravy. Místo dodání zboží si stanoví kupující při objednávání zboží. Za splnění dodání zboží se považuje jeho doručení na adresu uvedenou v objednávce kupujícího. V případě platby v měně euro je pak doprava zdarma u objednávky vyšší než 65 eur bez nákladů na doručení zásilky.
 • dodání zboží kupujícímu bude podle dostupnosti zboží a provozních možností dílny prodávajícího realizováno v co nejkratším čase. Dodání zboží přepravní službou ke kupujícímu je 24-72hodin od odeslání zboží od prodávajícího. Celková doba dodání zboží označeného SKLADEM může být až 5dní a nelze vymáhat dřívější doručení
 • Dodané zboží zůstává až do jeho úplného zaplacení kupujícím vlastnictvím prodávajícího. V případě nepřevzetí zboží kupujícím si prodávající vyhrazuje právo uplatnit svůj nárok na náhradu vzniklé škody. V případě, že si kupující zboží nepřevezme při prvním doručení a požaduje opětovné doručení zboží, je povinen uhradit náklady prvního i opětovného doručování.
 • Prodávající vystaví k objednanému zboží fakturu a dodací list, které zároveň slouží jako záruční list
 • Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalu zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít
 • V případě opětovného zaslání stejné objednávky bude kupujícímu účtován
  manipulační poplatek 180 Kč

Způsob platby

 • Ceny výrobků uvedené na internetové stránce jsou pro kupujícího konečné včetně DPH. Předložením platné poukázky na slevu může kupující u prodávajícího uplatnit nárok na slevu z kupní ceny ve výši uvedené na poukázce. Slevy se nevztahují na již slevněné zboží. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat. V případě objednávky nad 1500 Kč je po odečtení nákladů na zaslání zásilky poštovné ve všech případech zdarma

 • Kupující je povinen uhradit cenu zboží buď platbou na dobírku (PPL - platba možná v hotovosti nebo platební kartou) nebo předplatbou na účet suspect animal s.r.o. - po odeslání objednávky je vždy zasláno kupujícímu na jím zadanou e-mailovou adresu potvrzení jeho objednávky s veškerými nutnými platebními údaji. Zboží kupující zaplatí na bankovní účet prodávajícího před odesláním zboží, v opačném případě nebude zboží odesláno. Tento způsob úhrady je považován za zálohovou platbu na objednané zboží. Dále je možná úhrada přes platební portál GoPay.

 • Objednávky zasílané na Slovensko je možné uhradit pouze předplatbou (viz bod výše) nebo přes platební portál GoPay. Dobírkové zásilky nejsou pro Slovensko možné.

 • Platba bankovním převodem pro kupující v rámci České republiky:
  platba převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodávajícího:
  č.ú.: 4211072934/6800, Sberbank CZ, a.s.
  účet pro platby v eur:
  IBAN: 3968000000004211072934
  SWIFT: VBOECZ2X

  Po odeslání objednávky je vždy zasláno kupujícímu na jím zadanou e-mailovou adresu potvrzení jeho objednávky s veškerými nutnými platebními údaji. Variabilní symbol je vždy číslo objednávky. Po připsání Vaší platby na náš účet
  bude zboží ihned expedováno. Pokud není objednávka bez odečtení nákladů na přepravu vyšší než 1500Kč , tak je výše poštovného v případě platby na účet u PPL kurýra 95Kč.

 • Dobírkou – zboží objednané kupujícím bude zasláno na dobírku PPL přepravou, platba tedy proběhne při převzetí zásilky. Cena poštovného včetně doběrečného u PPL kurýra v případě platby dobírkou je 95Kč + 35Kč doběrečné.

 • V případě platby přes platební portál GoPay je podle § 25 zákona o elektronické evidenci tržeb od 1.3.2017 prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Při vytvoření platby platební brána GoPay zasílá kupujícímu e-mail, který obsahuje odkaz na tzv. stav platby. Přes tento odkaz si kupující může zobrazit rozhraní, ve kterém lze sledovat, v jakém stavu se jeho platba nachází. V rámci napojení do EET je stav platby rozšířen o FIK a další údaje, které musí poplatník z pohledu zákona o EET na účtence uvádět.

Provozovatel internetového obchodu / adresa pro doručování

suspect animal s.r.o.
Kladoruby 79
679 61 Letovice
IČ: 29207908, DIČ: CZ29207908
č.ú.: 4211072934/6800, Sberbank CZ, a.s.
účet pro platby v eur:
IBAN: CZ8768000000001201052266
SWIFT: VBOECZ2X
registrace: společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 65731