Pánské funkční trenky Bamboo Ultra

Přejít přímo k produktům

Bambusové vlákno je textilní surovina získaná ze stonku bambusu. Nejprve se bambus přemění na vláknitou hmotu, která se rozloží na celulózu. Poté je pod tlakem vytvořeno vlákno. Stále je to bambus, ale má jinou molekulární strukturu. 

Spodní prádlo z bambusového vlákna je velmi vhodné pro alergiky, lidi s citlivou pokožkou nebo lidi trpícími ekzémy a lupénkou. Díky svému složení pokožku nedráždí jako umělé materiály (polyestery atd). Bambusové trenky jsou výbornou volbou, protože vlákna jsou příjemnější než bavlna. Navíc je bambusové oblečení proti bavlněnému odolnější proti množení bakterií a má výborné termoregulační vlastnosti

Materiál Bamboo Ultra

Složení materiálu - 96 % Bamboo viskoza, 4 % Lycra, 190g/m2

Nejnižší gramáž z našich nabízených textilií z bambusu má funkční oblečení Bamboo Ultra. Na jaře, v létě a na podzim je vhodné pro všechny, v zimě spíše pro hodně aktivní lidi. 

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

Expedice objednávek z e-shopu probíhá normálním způsobem.

 Na žádost PPL přepravy jsme ale prozatím zastavili možnost zaslání zásilky na Parcelshopy. Tyto hlásí do odvolání omezení provozu a výdejní místa zásilky vůbec nepřijímají a ani nevydávají.
Platba dobírkou je možná, ale pouze platební kartou - hotovost kurýři nepřebírají.
Také bychom Vás naši milí zákazníci chtěli poprosit, ať si nezapomínáte při přebírání zásilky zakrýt ústa a nos - kurýři zůstali v práci pro Vás, buďte zodpovědní Vy pro ně!

Dále jsme se jako spousta dalších firem rozhodli operativně pozměnit výrobu a přednostně vyrábíme látkové roušky pro nemocnice, kterých je zoufalý nedostatek. Z tohoto důvodu se dodací lhůta v těchto dnech mírně prodlouží. Suma sumárum jsme od vyhlášení stavu nouze vyrobili a darovali cca 3 500 kusů.

 700 ks Fakultní nemocnice Hradec Králové + medici Univerzity Karlovy HK
 200 ks Ústav hematologie a krevní trasfuze Praha
 cca 100 ks nemocnice Litomyšl, oddělení Chirurgie
 cca 900 ks nemocnice Nové Město na Moravě a Česká katolická charita - Charitní domov Moravec
 nespočítaně kusů rozdáno místním potřebným

Za tyto neplánované komplikace se velmi omlouváme a všem děkujeme
za pochopení. Váš suspect animal team