Pánské funkční trenky Bamboo Ultra

Přejít přímo k produktům

Bambusové vlákno je textilní surovina získaná ze stonku bambusu. Nejprve se bambus přemění na vláknitou hmotu, která se rozloží na celulózu. Poté je pod tlakem vytvořeno vlákno. Stále je to bambus, ale má jinou molekulární strukturu. 

Spodní prádlo z bambusového vlákna je velmi vhodné pro alergiky, lidi s citlivou pokožkou nebo lidi trpícími ekzémy a lupénkou. Díky svému složení pokožku nedráždí jako umělé materiály (polyestery atd). Bambusové trenky jsou výbornou volbou, protože vlákna jsou příjemnější než bavlna. Navíc je bambusové oblečení proti bavlněnému odolnější proti množení bakterií a má výborné termoregulační vlastnosti

Materiál Bamboo Ultra

Složení materiálu - 96 % Bamboo viskoza, 4 % Lycra, 190g/m2

Nejnižší gramáž z našich nabízených textilií z bambusu má funkční oblečení Bamboo Ultra. Na jaře, v létě a na podzim je vhodné pro všechny, v zimě spíše pro hodně aktivní lidi. 

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

bohužel kvůli nekompletnímu počtu švadlenek ve výrobě z důvodu částečného uzavření škol stále platí delší dodací lhůta - místo standartních 3 pracovních dnů prosíme počítejte s cca 8 - 10 pracovními dny.

Velmi děkujeme za pochopení

 Váš suspect animal team