Pánská funkční trička s dlouhým rukávem Bamboo Ultra

Přejít přímo k produktům

Funkční bambusové oblečení má výborné termoregulační vlastnosti. Mikrostruktura a přírodní složení vlákna zajišťuje lepší termoregulaci v létě i v zimě, po celý rok. V teplém počasí snižuje teplotu o 2 až 3 stupně než bavlna, v zimě Vás příjemně zahřeje. Velkou předností jsou rovněž antibakteriální a antimykotické vlastnosti.

Bambusová rostlina obsahuje přírodní složku Bamboo Kun. Tato složka likviduje bakterie, houby i plísně. Bambusová vlákna mají díky tomu vynikající schopnost neutralizovat zápach i při dlouhodobém nošení. Bakterie se v termoprádle nemnoží, ale ničí. Textilní výrobky z bambusových vláken jsou schopné pohltit až 90 % škodlivých UV paprsků a neposlední řadě bambus pomáhá v boji proti ekzémům, alergiím nebo vyrážkám tím, že vytvoří přirozené prostředí na pokožce a zklidní ji. 

Materiál Bamboo Ultra

Složení materiálu - 96 % bamboo viskoza, 4 % Lycra, 190g/m2

Pánská funkční trička z Bamboo Ultra lze nosit celý rok. Pokud jste velmi aktivní v zimě, je pro Vás nejlepší, výjimku tvoří lyžaři. Těm doporučujeme spíše funkční prádlo Bamboo Heavy. Po zbytek roku je vhodný pro všechny. 

Doplňte si komplet o bambusové spodky, pokud Vám nevyhovují dlouhé rukávy, vyberte si v sekci Pánská funkční trička s krátkým rukávem.

 

Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 16 produktů

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

bohužel kvůli nekompletnímu počtu švadlenek ve výrobě z důvodu částečného uzavření škol stále platí delší dodací lhůta - místo standartních 3 pracovních dnů prosíme počítejte s cca 8 - 10 pracovními dny.

Velmi děkujeme za pochopení

 Váš suspect animal team