Pánská funkční trička s dlouhým rukávem Bamboo Ultra

Přejít přímo k produktům

Funkční bambusové oblečení má výborné termoregulační vlastnosti. Mikrostruktura a přírodní složení vlákna zajišťuje lepší termoregulaci v létě i v zimě, po celý rok. V teplém počasí snižuje teplotu o 2 až 3 stupně než bavlna, v zimě Vás příjemně zahřeje. Velkou předností jsou rovněž antibakteriální a antimykotické vlastnosti.

Bambusová rostlina obsahuje přírodní složku Bamboo Kun. Tato složka likviduje bakterie, houby i plísně. Bambusová vlákna mají díky tomu vynikající schopnost neutralizovat zápach i při dlouhodobém nošení. Bakterie se v termoprádle nemnoží, ale ničí. Textilní výrobky z bambusových vláken jsou schopné pohltit až 90 % škodlivých UV paprsků a neposlední řadě bambus pomáhá v boji proti ekzémům, alergiím nebo vyrážkám tím, že vytvoří přirozené prostředí na pokožce a zklidní ji. 

Materiál Bamboo Ultra

Složení materiálu - 96 % bamboo viskoza, 4 % Lycra, 190g/m2

Pánská funkční trička z Bamboo Ultra lze nosit celý rok. Pokud jste velmi aktivní v zimě, je pro Vás nejlepší, výjimku tvoří lyžaři. Těm doporučujeme spíše funkční prádlo Bamboo Heavy. Po zbytek roku je vhodný pro všechny. 

Doplňte si komplet o bambusové spodky, pokud Vám nevyhovují dlouhé rukávy, vyberte si v sekci Pánská funkční trička s krátkým rukávem.

 

Podle typu materiálu
Podle velikosti
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

Expedice objednávek z e-shopu probíhá normálním způsobem.

 Na žádost PPL přepravy jsme ale prozatím zastavili možnost zaslání zásilky na Parcelshopy. Tyto hlásí do odvolání omezení provozu a výdejní místa zásilky vůbec nepřijímají a ani nevydávají.
Platba dobírkou je možná, ale pouze platební kartou - hotovost kurýři nepřebírají.
Také bychom Vás naši milí zákazníci chtěli poprosit, ať si nezapomínáte při přebírání zásilky zakrýt ústa a nos - kurýři zůstali v práci pro Vás, buďte zodpovědní Vy pro ně!

Dále jsme se jako spousta dalších firem rozhodli operativně pozměnit výrobu a přednostně vyrábíme látkové roušky pro nemocnice, kterých je zoufalý nedostatek. Z tohoto důvodu se dodací lhůta v těchto dnech mírně prodlouží. Suma sumárum jsme od vyhlášení stavu nouze vyrobili a darovali cca 3 500 kusů.

 700 ks Fakultní nemocnice Hradec Králové + medici Univerzity Karlovy HK
 200 ks Ústav hematologie a krevní trasfuze Praha
 cca 100 ks nemocnice Litomyšl, oddělení Chirurgie
 cca 900 ks nemocnice Nové Město na Moravě a Česká katolická charita - Charitní domov Moravec
 nespočítaně kusů rozdáno místním potřebným

Za tyto neplánované komplikace se velmi omlouváme a všem děkujeme
za pochopení. Váš suspect animal team