Čelenky s membránou

Sháníte praktický doplněk k vašemu outfitu? Podívejte se na naši nabídku funkčních čelenek, které díky obšití měkkou gumou perfektně sedí na hlavě jsou ideální hlavně pod helmu na kolo nebo na lyžování. A nebo pro ty, kteří jako třeba naše šéfová "trpí nedostatečnou dlouholebečností" a klasické čelenky na běh jim prostě na hlavě nedrží ;) 

Čelenky s membránou jsou vyrobené z materiálu WindStopper, který je odolný proti větru. Tento materiál zajišťuje maximální pohodlí v chladném a větrném počasí. Udržuje teplo dvakrát lépe, než klasický fleece. Techniocké čelenky jsou střihově více propracované a díky tomu se dokonale přizpůsobí tvaru a velikosti vaší hlavy.

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým