Funkční nátělníky na jógu

Přejít přímo k produktům

Dámské sportovní tílka a nátělníky Jóga by neměly chybět na žádné hodině jógy anebo pilates. Materiál Bamboo Ultra, ze kterého je kolekce Jóga vyrobena, je na dotek velmi měkký, prodyšný, nemačká se a dokáže absorbovat až třikrát více vlhkosti oproti bavlně. Budete se v nich cítit skvěle při jakékoliv aktivitě, a to díky výborným vlastnostem bambusové viskózy, mezi které například patří výborná termoregulační schopnost.

Doporučujeme je sladit s funkčními legíny nebo šortky a sportovnim topem, které mají stejné výborné vlastnosti a designové prvky. Pokud bude počasí poněkud chladnější, nahraďte je tričkama s krátkým nebo dlouhým rukávem ze stejné kolekce.

Proč nosit na lekce jógy funkční nátělníky z bambusové viskózy?

 

Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

předvánoční blázinec se nám roztočil na plné obrátky o trošku dřív než jsme čekali a dodací lhůta se proto začíná prodlužovat z avizovaných 3 pracovních dnů na cca 8 - 12, protože každá Vaše objednávka jde do výroby a naše šikovné švadlenky na ušití nějaký ten čas potřebují ;)

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naše Bambusoidy, děkujeme za trpělivost s delší dodací lhůtou a v této divné době Vám přejeme všechno dobré!!!

 Váš suspect animal team