Oblečení na jógu

Přejít přímo k produktům

Zacvičte si jógu v našem bambusovém oblečení! Z vlastní zkušenosti víme, že při cvičení jógy je nejdůležitější cítit se pohodlně a uvolněně, a k tomu se nejlépe hodí hedvábně jemný a lehký materiál Bamboo Ultra. Tahle minimalistická Black & White kolekce vám pomůže zachovat klid a rovnováhu, ať už stojíte nohama pevně na zemi nebo zrovna balancujete na hlavě. Na prádle nenajdete žádné zbytečné švy, které by tlačily, ani žádné divoké vzory a přehnané nápisy - pouze malé decentní logo

V oblečení na jógu se budete cítit skvěle nejen na hodinách jógy, ale i při jakkoliv náročné sportovní či volnočasové aktivitě. Navíc je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, atopiky a alergiky. Obsahuje totiž přírodní antibakteriální složku Bamboo Kun. Vyberte si z naší základní výbavy na cvičení jógy to pravé. V nabídce pro vás máme topy, legíny, šortky i trička a nátělníky. Vše samozřejmě vyrábíme u nás v Čechách.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle barvy
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 29 produktů

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
2 000 Kč zdarma


Naši milí zákazníci,

je tady čas na garanci dodání zboží do Vánoc!

objednávky přijaté do 17.12.2023 se budou postupně expedovat nejpozději do středy 20.12.2023. Objednávky přijaté po tomto datu se budou expedovat po celofiremní dovolené, tedy postupně na začátku ledna.

PRODLOUŽENÁ GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ
Zboží objednané na našem e-shopu v období od 
1.11.2023 do 20.12.2023 je možné v nepoužitém stavu a originálním obalu vyměnit za jinou velikost až do 20.1.2024!

A maličko se nám tak jako každý rok v tomto období, prodlužuje doba dodání.
Snažíme se objednávky samozřejmě zbytečně nezdržovat, ale přece jen... Jak už o nás víte, každá objednávka jde do výroby a na ušití je určitý čas opravdu potřeba ;)


 Váš suspect animal tým