Smart Ag a SilverTech outlet

A toto je po 10ti letech konec jedné legendy... 
S těžkým srdcem, slzou v oku a mokrým užmoulaným kapesníkem v ruce, ale s vědomím, že už je čas jít dál vstříc lepším zítřkům se loučíme s naším historicky prvním funkčním prádlem Smart Ag a SilverTech a poslední kousky z tohoto nebambusového materiálu pouštíme do výprodeje.

V této kategorii najdete výprodej pánské a dámské kolekce funkčního prádla Smart Ag a SilverTech za velmi výhodné ceny:

  • produkty staré kolekce, které jsou bez vady, ale už není skladem kompletní velikostní řada

U všech produktů v kategorii OUTLET jsou ceny již výrazně zlevněny a proto u nich není možné použít jakýkoli slevový kupon.

Smart Ag je antibakteriální spodní prádlo nízké gramáže s vynikajícími funkčními vlastnostmi díky použité kombinaci bavlny a polyesterového vlákna s nanočásticemi stříbra. Vhodné jak pro sportovce, tak i pro alergiky a osoby trpící různými kožními problémy. Při dlouhodobém nošení nezapáchá.


SilverTech je pak antibakteriální spodní prádlo vyšší gramáže s vynikajícími funkčními vlastnostmi díky použité kombinaci bavlny, polyesterového vlákna s nanočásticemi stříbra a elastanu. Taktéž vhodné jak pro sportovce, tak i pro alergiky a osoby trpící různými kožními problémy. Při dlouhodobém nošení nezapáchá.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Podle typu materiálu
Podle velikosti

15 ze 20 produktů

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma