Šité bambusové roušky

Přejít přímo k produktům

Chcete se v roušce cítit v práci či v obchodě pohodlně? Zjistili jsme, že bavlněné roušky nebo respirátory nejsou to pravé, a tak si u nás můžete vybrat roušku vyrobenou z bambusové textilie. Díky skvělým vlastnostem bambusové viskózy se vám bude v rouškách dýchat snáze, jelikož bambus uvolňuje vlhkost lépe než bavlna. Navíc jsou roušky vhodné pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Konkrétně jsou roušky vyrobené z materiálu Bamboo Heavy, který má ve svém složení i 45 % bavlny, a proto tento materiál vydrží i teplotně drsnější zacházení. Pokud byste chtěli roušku použít znovu, tak ji lze bez problému vyvařit v hrnci s vařící vodou. Ale spíše doporučujeme mírnější variantu sterilizace. Bambusovou roušku vyperte na cca 60 °C a následně ji přežehlete s párou.

V naší nabídce najdete tři druhy ušitých roušek. První z nich jsou šněrovací ústenky pro děti i dospělé. Dále tvarované roušky, neboli náhubky s gumičkou za uši ve dvou velikostech pro muže a ženy/děti. Poslední jsou také tvarované roušky s gumičkou za uši, ale s možností využití kapsy na vložení filtru ve dvou velikostech.

A jaké jsou hlavní zásady manipulace s šitou rouškou? Každý by si měl roušku nasazovat čištýma a řádně umytýma rukama. Pokud už máte roušku vlhkou a máte ji na sobě déle než 3 hodiny, měla by se rouška vyměnit. Velmi však záleží na podmínkách, ve kterých roušku nosíte. Při sundávání roušky se jí nedotýkejte, ale stahujte ji pouze pomocí šňůrek nebo gumiček. Poté by se rouška měla sterilizovat. Lze ji vyvařit nebo vyprat na cca 60 °C a následně vyžehlit. Mějte na paměti, že z hygienických důvodů se na roušky nevztahuje reklamace, tudíž zboží nelze vracet.

Zobrazit filtraci
Filtrovat podle ceny
Produkty, které jsou
Podle typu materiálu
Chcete o všem vědět jako první?

Chcete vědět jako první o slevách nebo třeba o nových produktech v našem eshopu? Přihlaste se k odběru novinek.

 

Opravdu české
výrobky

 

Prvotřídní
a originální

 

Poštovné již od
1 500 Kč zdarma