Firemní a klubové oblečení

I Vaši firmu, klub nebo team rádi omámíne Bamboomanií!!!

Pro firmy, firmičky, zdravotnická zařízení, oblečení pro společné firemní akce nebo prostě jen pro partu stejně "postižených" přátel a Vaši chuť být vidět a dát světu vědět, že existujete nabízíme jedinečný design na míru - vlastnosti bambusového úpletu jsou naprosto úžasné, tak proč jich nevyužít?

Pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery, parťáky vyrobíme jednotné firemní nebo týmové oblečení, které bude Vaši firmu nebo klub nejen reprezentovat, ale hlavně bude praktické a funkční. A protože jsme na samém začátku výrobního řetězce, tak se nemusíme omezovat jen na naši standartní katalogovou nabídku.

Firemní a klubové oblečení od Suspect Animal
Pro každého z Vás, kdo si přeje funkční oblečení s vlastním firemním, týmovým nebo klubovým logem systém naší výroby umožňuje naše výrobky dotvořit a doladit do Vašich týmových barev a aplikovat Vaše firemní, týmové nebo klubové logo na kterýkoli díl daného střihu už od jednoho kusu.
Udělejte si příjemnější pracovní nasazení, společné vyjíždky, tréninky, závody nebo jen posezení u dobrého jídla se svými kolegy v jednotném oblečení v barvách typických právě pro Vás.

Firemní a klubové oblečení od Suspect Animal

Chcete vyrobit oblečení s vlastním logem či motivem?

Pokud Vás tato nabídka zajímá, tak nám napište svoji představu klubového nebo firemního oblečení na e-mail vyroba@motopradlo.cz a my se pokusíme nabídnout Vám co možná nejlepší řešení na míru.

 
 

Naši milí zákazníci,

předvánoční blázinec se nám roztočil na plné obrátky o trošku dřív než jsme čekali a dodací lhůta se proto začíná prodlužovat z avizovaných 3 pracovních dnů na cca 8 - 12, protože každá Vaše objednávka jde do výroby a naše šikovné švadlenky na ušití nějaký ten čas potřebují ;)

Dodací lhůta je teď v předvánočním šílenství sice o něco delší, než jste zvyklí, ale pod vánočním stromečkem určitě prázdno nebude. Na to vemte jed!

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naše Bambusoidy, děkujeme za trpělivost s delší dodací lhůtou a v této divné době Vám přejeme všechno dobré!!!

 Váš suspect animal team