Firemní a klubové oblečení

I Vaši firmu, klub nebo team rádi omámíne Bamboomanií!!!

Pro firmy, firmičky, zdravotnická zařízení, oblečení pro společné firemní akce nebo prostě jen pro partu stejně "postižených" přátel a Vaši chuť být vidět a dát světu vědět, že existujete nabízíme jedinečný design na míru - vlastnosti bambusového úpletu jsou naprosto úžasné, tak proč jich nevyužít?

Pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery, parťáky vyrobíme jednotné firemní nebo týmové oblečení, které bude Vaši firmu nebo klub nejen reprezentovat, ale hlavně bude praktické a funkční. A protože jsme na samém začátku výrobního řetězce, tak se nemusíme omezovat jen na naši standartní katalogovou nabídku.


Pro každého z Vás, kdo si přeje funkční oblečení s vlastním firemním, týmovým nebo klubovým logem systém naší výroby umožňuje naše výrobky dotvořit a doladit do Vašich týmových barev a aplikovat Vaše firemní, týmové nebo klubové logo na kterýkoli díl daného střihu už od jednoho kusu.
Udělejte si příjemnější pracovní nasazení, společné vyjíždky, tréninky, závody nebo jen posezení u dobrého jídla se svými kolegy v jednotném oblečení v barvách typických právě pro Vás.

Chcete vyrobit oblečení s vlastním logem či motivem?

Pokud Vás tato nabídka zajímá, tak nám napište svoji představu klubového nebo firemního oblečení na e-mail vyroba@motopradlo.cz a my se pokusíme nabídnout Vám co možná nejlepší řešení na míru.

 
 

Naši milí zákazníci,

Expedice objednávek z e-shopu probíhá normálním způsobem.

 Na žádost PPL přepravy jsme ale prozatím zastavili možnost zaslání zásilky na Parcelshopy. Tyto hlásí do odvolání omezení provozu a výdejní místa zásilky vůbec nepřijímají a ani nevydávají.
Platba dobírkou je možná, ale pouze platební kartou - hotovost kurýři nepřebírají.
Také bychom Vás naši milí zákazníci chtěli poprosit, ať si nezapomínáte při přebírání zásilky zakrýt ústa a nos - kurýři zůstali v práci pro Vás, buďte zodpovědní Vy pro ně!

Dále jsme se jako spousta dalších firem rozhodli operativně pozměnit výrobu a přednostně vyrábíme látkové roušky pro nemocnice, kterých je zoufalý nedostatek. Z tohoto důvodu se dodací lhůta v těchto dnech mírně prodlouží. Suma sumárum jsme od vyhlášení stavu nouze vyrobili a darovali cca 3 500 kusů.

 700 ks Fakultní nemocnice Hradec Králové + medici Univerzity Karlovy HK
 200 ks Ústav hematologie a krevní trasfuze Praha
 cca 100 ks nemocnice Litomyšl, oddělení Chirurgie
 cca 900 ks nemocnice Nové Město na Moravě a Česká katolická charita - Charitní domov Moravec
 nespočítaně kusů rozdáno místním potřebným

Za tyto neplánované komplikace se velmi omlouváme a všem děkujeme
za pochopení. Váš suspect animal team