Firemní a klubové oblečení

I Vaši firmu, klub nebo team rádi omámíne Bamboomanií!!!

Pro firmy, firmičky, zdravotnická zařízení, oblečení pro společné firemní akce nebo prostě jen pro partu stejně "postižených" přátel a Vaši chuť být vidět a dát světu vědět, že existujete nabízíme jedinečný design na míru - vlastnosti bambusového úpletu jsou naprosto úžasné, tak proč jich nevyužít?

Pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery, parťáky vyrobíme jednotné firemní nebo týmové oblečení, které bude Vaši firmu nebo klub nejen reprezentovat, ale hlavně bude praktické a funkční. A protože jsme na samém začátku výrobního řetězce, tak se nemusíme omezovat jen na naši standartní katalogovou nabídku.


Pro každého z Vás, kdo si přeje funkční oblečení s vlastním firemním, týmovým nebo klubovým logem systém naší výroby umožňuje naše výrobky dotvořit a doladit do Vašich týmových barev a aplikovat Vaše firemní, týmové nebo klubové logo na kterýkoli díl daného střihu už od jednoho kusu.
Udělejte si příjemnější pracovní nasazení, společné vyjíždky, tréninky, závody nebo jen posezení u dobrého jídla se svými kolegy v jednotném oblečení v barvách typických právě pro Vás.

Chcete vyrobit oblečení s vlastním logem či motivem?

Pokud Vás tato nabídka zajímá, tak nám napište svoji představu klubového nebo firemního oblečení na e-mail vyroba@motopradlo.cz a my se pokusíme nabídnout Vám co možná nejlepší řešení na míru.

 
 

Naši milí zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit,
že jsme si dovolili od 3.7. do 10.7. celofiremně dovolenkovat ;)

PROTO PROSÍME POČÍTEJTE S DELŠÍ DODACÍ LHŮTOU.
Objednávky přijaté od 2.7. budeme tedy expedovat postupně od pondělí 13.7. 
 

Všem přejeme krásný začátek prázdnin a děkujeme
za pochopení!!!

 Váš suspect animal team